Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 lipca 2024 imieniny: Małgorzata, Ernest, Henryk

Pojedź z nami na IX Forum Kobiet Aktywnych!

Michał Maliszewski   
piątek, 23 czerwca 2017 07:00

ZaproszenieLokalna Grupa Działania "Zapiecek" lipca organizuje wyjazd do Bychawy, gdzie odbędzie się IX Forum Kobiet Aktywnych.

Zaproszenie skierowane jest do lokalnych liderek działających na terenie objętym wdrażaniem LSR. Forum Kobiet Aktywnych to cykliczne wydarzenie integrujące i aktywizujące środowiska aktywnych kobiet! W ramach IX już edycji pn. "Kameralnie i intymnie, czyli o relacjach kobiet" Stowarzyszenie Wspierania Aktywności BONA FIDES zaplanowało szereg działań edukacyjnych z zakresu sztuki budowania przyjaźni, cieni i blasków macierzyństwa, trudnych relacje kobiet i sztuki odkrywania siebie i wiele, wiele innych.

Trzy sceny tematyczne, panele dyskusyjne, warsztaty, koncerty i recitale. Wszystko to czeka na Was już 1 lipca w Bychawie! Organizator wyjazdu zapewnia bezpłatny transport i ubezpieczenie. Bilet wstępu: 20zł/os we własnym zakresie.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonicznym 83 352 16 00 bądź osobiście w biurze LGD „Zapiecek” ul. Warszawska 35/4 ( Manhatan) Radzyń Podlaski do dnia 26 czerwca do godz. 14.00 Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

PÅugi 3
Pługi 3
czwartek, 04 lipca 2024
noimage
Kotki
wtorek, 09 lipca 2024