Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 lipca 2024 imieniny: Małgorzata, Ernest, Henryk

Radzyńscy kibice pomogli podczas wypadku

Michał Maliszewski   
czwartek, 22 czerwca 2017 07:00

WypadekW nocy z poniedziałku na wtorek na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Wincentów, na odcinku Kock – Lubartów auto wpadło w poślizg i dachowało.

Jak relacjonuje portal 112 Lublin: „Z przejeżdżającego pojazdu ciężarowego wysypała się pasza dla bydła. Jadące za ciężarówką dwa pojazdy osobowe wpadły w poślizg, jeden z nich dachował. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Dwie osoby zostały ranne i przetransportowano je do szpitala. W rejonie zdarzenia droga była całkowicie zablokowana”.

Na stronie internetowej stadionowioprawcy.net możemy przeczytać relację świadka tego zdarzenia: "Wracaliśmy ze znajomymi z meczu ME U21 Polska - Szwecja. Niefortunnym wypadkiem auto ,którym kierował znajomy wpadło w poślizg, zjechało do rowu, dachowało, a na końcu uderzyło w drzewo. Nie chce wiedzieć co by było gdyby nie chłopaki z Orląt Radzyń Podlaski, którzy wyjęli z samochodu moja dziewczynę i zajęli się nami do przyjazdu straży pożarnej i karetki pogotowia. Takie zachowanie zasługuje na naprawdę wieki szacunek. Ponad podziałami!" – czytamy.

W takich sytuacjach należy zawsze interweniować. Świetna postawa!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Buty adidas, Rolki meteor
sobota, 06 lipca 2024
noimage
Zbiór wiśni
wtorek, 02 lipca 2024