Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- W radzyńskim parku będzie fontanna
Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszoną główną trybunę wraz z szt...
- sportek - W Radzyniu Karol Nawrocki
Oj kałowcy nie mówcie że robiliście tournee po ościennych gminach na lewe zaświadczenia.
- pioter - W Radzyniu Karol Nawrocki
Ciekawa uwaga. Po przejściu głosów od Brauna i Mentzena, to daje ponad 3 mln głosów. Nawrocki powini...
- pioter - W Radzyniu Karol Nawrocki
Gdyby któryś kandydat wygrał miażdżąco, to można by wtedy dyskutować dlaczego, a tak, to na każdy ar...
- HT - W Radzyniu Karol Nawrocki
https://www.youtube.com/watch?v=oGCMLUK_1K0 wersja filmowa odpowiedzi na pytanie dlaczego trzaskoś, ...
- pioter
Beata Szczeszek dyrektorem Biblioteki Powiatowej |
Michał Maliszewski | |||
piątek, 02 czerwca 2017 07:00 | |||
Biblioteka Powiatowa formalnie działa od 1 kwietnia br. i będzie realizowała zadania, które są narzucone w ustawie o bibliotekach, czyli będzie gromadziła wydawnictwa regionalne, współpracowała z bibliotekami gminnymi oraz rozpocznie współpracę z Biblioteką Wojewódzką. Od 1 czerwca Beata Szczeszek została wybrana na stanowisko dyrektora nowoutworzonej Biblioteki Powiatowej. Wcześniej pracowała jako bibliotekarka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radzyniu Podlaskim. Udaliśmy się do niedawno utworzonej biblioteki, która na tę chwilę świeci pustkami. – W tym momencie biblioteka nie będzie wypożyczała książek – powiedziała nam dyrektor Szczeszek. – Głównym zadaniem Biblioteki Powiatowej jest nadzór merytoryczny nad bibliotekami gminnymi w powiecie. To jest nasze najważniejsze zadanie. Chcemy cały powiat spiąć w jedną bazę komputerową, łącznie z biblioteką miejską. Tu nie będzie na razie książek, które mieszkaniec będzie mógł wypożyczyć. W przyszłości będą książki, lecz dla bibliotekarzy, które będą pomagały im w wykonywaniu zawodu. Chcę również zajmować się promocją powiatu, działaniami kulturalnymi, pisać projekty i brać udział w różnych działaniach oraz zaangażuję się w pomoc bibliotekom w gminach - tłumaczyła. Beacie Szczeszek gratulujemy objęcia stanowiska i życzymy sukcesów!
|
Komentarze
Posady Swoim Ludziom!
Powiatowa vs miejska - może pobawimy się typowanie wyników?
Nie to, że bronie P. Szczeszek i jej gratuluje ale Panie Mazurek- czy to nie Pan i Państwa kolesiostwo zostali wybrani do ekipy mającej znależć zastosowanie jak zagospodarować Pałac?
Odbyło sie 1 !!! spotkanie i koniec.
Tak samo z p. Wasak i z dyrektorką Biblioteki Miejskiej- Bierność, Mierność i Wierność. I to delikatnie rzecz ujmujac
Kto prowadzi różne kursy, szkolenia, konferansjerki za pieniądze oczywiście? Ludzie tzw. prawicy radzyńskiej. Jakie mają kompetencje? Po owocach ich poznacie. Na razie owoców nie ma, może z powodu przymrozków latoś nie obrodzić. Nie rozumiem więc oburzenia, że starostwo zatrudnia, kogo chce ( chyba był konkurs, w przeciwieństwie do Biblioteki Miejskiej).A co do bibliotek- dobrze że jeszcze są w ogóle.
jak pani Derektor nie wie KTO ZACZ
poza tym, chyba wszyscy zdrowi
p. Szczeszek zasięgnęła opinii prawniczej. Mogłoby to zrobić "robotę" na przyszłe wybory
ps. Może robił ktoś screeny z facebooka pod tym postem?