Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 grudnia 2017 imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

Miasto kolejny raz spróbuje sięgnąć po pieniądze na rewitalizację parku

Michał Maliszewski   
piątek, 14 kwietnia 2017 07:00

Burmistrz Jerzy RębekZarząd Województwa Lubelskiego uchwałą z 21 lutego br. anulował konkurs, w którym władze miasta złożyły wniosek o dotację na rewitalizację parku.

Wniosek odpadł ze względów formalnych, a burmistrz Radzynia postanowił odwoływać się od tej decyzji. Sprawa trafiła do Naczelnego Sądu Administracyjnego. W zawiązku z anulowaniem konkursu unieważnione zostały również te miasta, którym udało się zakwalifikować na listę obiektów zatwierdzonych do dofinansowania. W lipcu będzie można zgłaszać wnioski od nowa i z tej opcji burmistrz Jerzy Rębek chce skorzystać.

Burmistrz Jerzy Rębek poinformował, że będzie ubiegał się o tę dotację dla miasta oraz nie zna powodu anulowania konkursu. Dodał również, że czeka na odpowiedź NSA: - Oczekujemy na decyzję Naczelnego Sądu Administracyjnego czy w kontekście anulowania konkursu będzie dalej rozpatrywał nasz protest w sprawie odrzucenia wniosku – tłumaczył burmistrz. - Mam nadzieję, że do końca kwietnia NSA rozstrzygnie tę sprawę. Jest to dla nas o tyle ważne, że chcąc wystąpić z nowym wnioskiem, musimy mieć pewność, czy poprzedni wiosek był poprawnie skonstruowany i sąd potwierdzi celowość, słuszność i profesjonalizm naszych działań czy też nie – zakończył.

 

Komentarze  

 
+2 #1 ŚwiątecznieJarJar 2017-04-14 15:50
O Jezu! że się tak wypowiem świątecznie
 
 
+7 #2 Stółswalencik 2017-04-18 08:18
Stół ma chyba wierzch i spód...
http://[***]/aktualnosci/odwolanie-25000-zl/
 
 
0 #3 @2Adnim 2017-04-18 08:33
artykuł o którym piszesz najdziesz z datą 18/04/2017 na stronie "[***]" Trzeba wpisać od tyłu.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.