Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 4 czerwca 2025 imieniny: Karola, Franciszka

Są grzyby! (Aktualizacja)

Michał Maliszewski   
wtorek, 02 sierpnia 2016 07:00

Wielki grzybMiłośnicy grzybobrania – najwyższy czas pójść w las! :)

Jeden z mieszkańców naszego miasta ostatnio pochwalił się nam niebywale wielkim okazem. Zdradził również, że zawsze chodzi na grzyby do lasu w Maryninie i ten właśnie tam rósł. Oprócz gigantycznego podgrzybka miał ze sobą cały kosz przeróżnych grzybów i jak sam stwierdził – warto teraz wybrać się do lasu!

Jeśli i Wam udało się znaleźć dorodny okaz grzyba lub chcecie pochwalić się ilością swojego zbioru, zróbcie fotkę, wyślijcie do nas na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a my zamieścimy to zdjęcie w tym artykule. W treści e-maila prosimy o podanie swojego imienia i miejscowości.

Grzyb kapeluszem do dołu

Duży zbiór przesłała nam Magda z Radzynia Podlaskiego. Na dodatek poinformowała nas, że na grzybobranie wybrała się również do Marynina:

160802-grzyb-1160802-grzyb-2160802-grzyb-3160802-grzyb-4

Nasza Czytelniczka Joanna pochwaliła się podgrzybkiem, który znalazł jej syn. Poinformowała nas, że zazwyczaj wybiera las w Skokach i ten okaz właśnie tam rósł. Zobaczcie:

Podgrzebek

 

Dziecko z grzybemLas w Maryninie jest lubiany przez grzybiarzy z Radzynia. Nasza Czytelniczka Beata przesłała nam zbiory swojego taty Zbigniewa. Oto one:

grzyby 1grzyby

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Remonty I wykończenia
poniedziałek, 26 maja 2025
Uchwyt rowerowy na dach Mercedes
Uchwyt rowerowy na dach Mercedes
poniedziałek, 26 maja 2025
noimage
Samsung m15 5g
niedziela, 01 czerwca 2025