Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

IT-Szkoła - telekonferencja z udziałem uczniów I LO

Michał Maliszewski   
sobota, 12 marca 2016 08:00

Uczniowie podczas wykładuW czwartek, 10 marca uczniowie klasy 2b I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim wzięli udział w wykładzie prowadzonym w czasie rzeczywistym w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki.

Wykład zatytułowany "Kto pyta nie błądzi – podstawy zapytań w języku SQL" prowadził mgr inż. Andrzej Ptasznik, wykładowca WWSI. Była to pierwsza część zapowiadanej serii wykładów realizowanych w formule telekonferencji z wykorzystaniem środowiska LYNC w ramach projektu IT-Szkoła, w którym I LO uczestniczy od początku. Podczas takich zajęć uczestnicy nie tylko oglądają i słyszą to, co przedstawia prowadzący, ale także mogą zadawać pytania i komunikować się z innymi. Jest to coraz bardziej popularna forma kształcenia na odległość, wykorzystywana przez uczelnie na całym świecie. 

Nowatorskie zajęcia zorganizowała w ILO nauczycielka informatyki Anna Tracz.

160311-wyklad-1160311-wyklad-2160311-wyklad-3160311-wyklad-4

 

Komentarze  

 
#1 czyli ...wagabunda 2016-03-15 07:45
... dopadła ich nuda
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Zestaw do strzyżenia wÅosów
Zestaw do strzyżenia włosów
poniedziałek, 15 czerwca 2026
noimage
Sprzedam
niedziela, 21 czerwca 2026
naprasowanki coma żoÅnierze niezÅomni
naprasowanki coma żołnierze niezłomni
poniedziałek, 15 czerwca 2026