Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 listopada 2025 imieniny: Karina, Ernest, Rudolf

Warsztaty kulinarne z Maciejem Szaciłło

Michał Maliszewski   
czwartek, 03 grudnia 2015 08:00

Podczas zajęćW Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radzyniu Podlaskim w ramach programu „Szkoły promującej zdrowie" odbyły się warsztaty kulinarne z Maciejem Szaciłło.

Mistrz kuchni na co dzień prowadzi bloga kulinarnego, a na specjalnych warsztatach uczy zdrowego odżywiania i gotowania. Jest współautorem książek kulinarnych. Wraz z żoną gotuje w „Dzień dobry TVN” i „Pytaniu na śniadanie”. W naszym ośrodku, przy współudziale uczniów, przygotował zupę dyniową, kotleciki z czerwonej soczewicy, kitchari i halawę - słodki deser, pamiątkę z podróży po Indiach.

Po warsztatach był czas na degustację. Dla wszystkich uczestników była to niezapomniana lekcja.

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Debug: given directory - https://iledzisiaj.pl/images/stories/aktualnosci-15/151202-sosw

 

Komentarze  

 
#1 Mistrz kuchnibolo2 2015-12-03 19:19
:-) Jestem ciekawy komu te serwowane dania tak naprawdę smakowały i czy te smakołyki będą w swoich domach gotowali. :lol:
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Kos Rozsiewacz Nawozu
czwartek, 30 października 2025
noimage
Sprzedam
piątek, 31 października 2025
noimage
Czesci do samochodu Polonez
niedziela, 26 października 2025