Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 lipca 2020 imieniny: Jan, Wera, Brunon

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Targi Pracy 2015 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych

Michał Maliszewski   
wtorek, 20 października 2015 07:00

Targi Pracy w ZSPWczoraj od rana w sali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imienia Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyły się Targi Pracy 2015.

Około 50 wystawców z różnych branż zaprezentowało swoją ofertę uczniom radzyńskich szkół oraz wszystkim zainteresowanym z naszego miasta. Przy stolikach zasiedli również reprezentanci szkół wyższych, by przyszli absolwenci z naszego miasta mogli zapoznać się z tym, co dana placówka może im zaoferować. Organizatorami wydarzania byli: Lubelska Wojewódzka Komenda OHP reprezentowana przez Annę Szymalę, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych na czele z dyrektor Grażyną Dzidą oraz Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim z dyrektor Anną Ilczuk.

Na tegoroczne Targi Pracy stawili się: minister Tadeusz Sławecki, dyrektor w Urzędzie Marszałkowskim Marcin Czyżak, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Kazimierz Stocki, starosta powiatu radzyńskiego Lucjan Kotwica, wicestarosta Jan Gil, burmistrz miasta Jerzy Rębek, a także wójtowie i dyrektorzy firm z okolic Radzynia Podlaskiego.

Jak co roku wydarzenie przyciągnęło tysiące osób zainteresowanych rynkiem pracy w powiecie radzyńskim. Na wydarzeniu pojawiły się również Również delegacje ze szkół sąsiadujących z ZSP. Mamy nadzieję, że targi pomogły uczniom w wyborze uczelni, a poszukującym pracy w odnalezieniu odpowiedniego zatrudnienia  dzięki  konsultantom z PUP i stoiskom pracodawców.

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Debug: given directory - https://iledzisiaj.pl/images/stories/aktualnosci-15/151019-targi