Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 lipca 2020 imieniny: Jan, Wera, Brunon

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Wiemy, kto w naszym mieście jest najlepszy w grę FIFA 15

Michał Maliszewski   
sobota, 15 sierpnia 2015 07:00

Najlepsi w radzyńskim turnieju w grę Fifa 15Mimo ponad 10-miesięcznej przerwy turnieje Game Club Radzyń Podlaski nie straciły na zainteresowaniu.

Świadczy o tym ilość osób, które wzięły udział, a także kibice, których nie brakło na  Wakacyjnym turnieju „FIFA 15” na PS3. Wydarzenie odbyło się w miniony czwartek (13 sierpnia) w kawiarni Kofi&Ti.

W finale naprzeciw siebie stanęli: Łukasz Lewczuk i Konrad Kowalczyk. Zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne, w których górą był Łukasz Lewczuk prowadzący zespół PSG. Trzecie miejsce wywalczył Jakub Kucyk grający drużyną FC Barcelona. Gratulujemy!


UWAGA! Game Club Radzyń Podlaski szyka osób, które chciałyby współorganizować kolejne turnieje i imprezy. Jeśli chcesz dołączyć do klubu wyślij swoje zgłoszenie na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub w wiadomości prywatnej na ich facebookowym profilu: https://www.facebook.com/GameClubRadzynPodlaski.

Foto: Aleksandra Lecyk

Warning: No images in given directory. Please check the directory!

Debug: given directory - https://iledzisiaj.pl/images/stories/aktualnosci-15/150815-fifa