Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 czerwca 2026 imieniny: Wandy, Józefa - DZIEŃ OJCA

Loteria „Segregujesz- Zyskujesz”

Piotr Tarnowski – Podinspektor Wydziału Zarządzania Mieniem Komunalnym   
sobota, 11 kwietnia 2015 08:00

Radzyń segregujeDlaczego warto segregować odpady?

Oprócz wartości ekologicznych i ekonomicznych Miasto Radzyń Podlaski przygotowało dodatkowe bonifikaty dla osób, które segregują śmieci i płacą terminowo! Spośród wszystkich osób segregujących odpady i płacących za śmieci terminowo wylosowano 5 osób, które otrzymają upominki opatrzone logo „RADZYŃ SEGREGUJE!”, ufundowane przez Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski.

Szczęśliwcy zostali poinformowani o losowaniu i nagrodach telefonicznie. Odbiór upominków odbył się w dniu dzisiejszym w tut. Urzędzie.

Jeśli jeszcze nie segregujesz odpadów i nie zmieniłeś deklaracji, zrób to już dziś i zobacz ile możesz zyskać!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

alarm do drzwi okna wifi
alarm do drzwi okna wifi
poniedziałek, 15 czerwca 2026
AMIGA 500
AMIGA 500
wtorek, 16 czerwca 2026
RÄkawice kucharskie
Rękawice kucharskie
poniedziałek, 15 czerwca 2026