
Komentarze
- Co z remontami ulic Warszawskiej, Wyszyńskiego i C...
Już w połowie roku 2024 sugerowałem, że ulicy Chomiczewskiego firma nie rozpocznie ani w 24, ani naw...
- eSPe - Konferencja Pamięć jest naszym obowiązkiem
https://wydarzenia.interia.pl/bliski-wschod/news-dom-jako-bron-13-pieter,nId,22161281 interes się kr...
- pioter - Konferencja Pamięć jest naszym obowiązkiem
Dobrze że można mówić co się naprawdę myśli bo nie na wszystkich portalach tak jest . Dziękuję admin...
- kinga75 - Opłaty za śmieci muszą się równać z kosztami
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony taki tryb prowadzi do wielu problemów ze zdrowiem. ...
- for_sale - Opłaty za śmieci muszą się równać z kosztami
Komu chce się ślęczeć nad garami? Kupi sobie taki singiel gotowe żarcia i macie wzrosty we wszystkim...
- pioter
Gdzie do lekarza? |
Michał Maliszewski | |||
sobota, 03 stycznia 2015 08:00 | |||
Na terenie województwa lubelskiego są powiaty, w których wielu lekarzy nie podpisało umów na rok bieżący. Niestety, w naszym powiecie są tylko dwa miejsca, w których znajdziemy bezpłatną pomoc lekarską korzystając z NFZ: POZ przy SP ZOZ przy ulicy Wisznickiej 111 oraz przychodnia w Czermiernikach przy ulicy Zamkowej 14. Pozostałe przychodnie w naszym powiecie nie przyjmują pacjentów.
Zaczęła działać również bezpłatna, całodobowa infolinia Lubelskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia pod numerem 800 804 003. Tam mieszkańcy Województwa Lubelskiego mogą uzyskać informacje w sprawie placówek medycznych, które udzielą im świadczeń w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Pozostaje nam czekać, aż sytuacja w naszym powiecie się poprawi i pacjenci znów będą mogli udać się do swojego lekarza rodzinnego korzystając z Narodowego Funduszu Zdrowia.
|
Komentarze
faktycznie centralnie sterowana w tej dziedzinie jest polityka zdrowotna, która wszelkimi sposobami udowadnia że prywatne to lepsze i bezpieczniejsze co jest demagogią chociażby na przykładzie obecnego, słusznego zresztą protestu prywatnych przecież poradni rodzinnych, które przy narzucanych z góry "pakietach" musiałyby dokładać do swojej działalności