Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 kwietnia 2025 imieniny: Marzeny, Klaudiusza

Już niedługo


"Dworskie Opowieści" - Aukcja w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, 10.05.2025, 18:00, PAŁAC POTOCKICH
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Dzisiejszy mecz będzie dobrze nagłośniony

Michał Maliszewski   
środa, 16 kwietnia 2014 07:00

Nowe nagłośnienie...i to nie za sprawą mediów lokalnych, lecz przez nowy sprzęt nagłośnieniowy na radzyńskim stadionie!

Przed nami ważny mecz, który na pewno wywoła wiele emocji. Na murawie spotka się lider z wiceliderem - JKS Jarosław kontra Orlęta Radzyń. Jesteśmy przekonani, że nie musimy Was długo zachęcać byście tłumnie przybyli na stadion dziś o godzinie 16.00. Zobaczycie kawał dobrej piłki nożnej, a z głośników umieszczonych na stadionie usłyszycie nowe, a przede wszystkim dobre brzmienie.

- Na ostatnim meczu tamte głośniki mówiąc kolokwialnie „wyzionęły ducha”, co kibice na pewno słyszeli – powiedział nam skarbnik klubu, Marcin Łaskarzewski. – Zainwestowaliśmy w polską firmę ze śląska o nazwie Rduch. Kupiliśmy 6 głośników, 4 powiesimy na słupach i dwa przy budce spikerskiej. W nagłośnienie klub zainwestował prawie 5 tysięcy złotych. Wzmacniacze są w dobrej jakości i w dobrym stanie, więc wystarczyło – całe szczęście – wymienić tylko głośniki. Zrobimy próbę generalną głośników i mam nadzieję, że na mecz kibice zauważą odczuwalną zmianę w jakości dźwięku na stadionie. My zrobimy dobre nagłośnienie, wiec liczę, że piłkarze zrobią dobre widowisko – spuentował skarbik.

W imieniu zarządu klubu Orlęta Radzyń zapraszamy już dzisiaj na bardzo ważny mecz z JKS Jarosław o godzinie 16.00. Nie może Was zabraknąć!

DSC_0028DSC_0030DSC_0031

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Wymiana opon
niedziela, 13 kwietnia 2025
nowy dom
nowy dom
wtorek, 15 kwietnia 2025
naklejka Polska 10x10cm
naklejka Polska 10x10cm
piątek, 25 kwietnia 2025