Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 lutego 2026 imieniny: Bogusza, Macieja * 2009 - Polska pokonała w Radzyniu 3:0 drużynę Włoch w tenisa stołowego, Andrzej Tarkowski został prezesem "Orląt"

Pomóż dzieciom przetrwać zimę - wspomóż akcję!

Ewa Bakarzewska   
środa, 11 grudnia 2013 08:00

Logo akcjiZbiórką żywności przeprowadzoną dnia 1 grudnia 2013r. na terenie sklepów PSS Społem rozpoczęła się w Radzyniu Podlaskim Ogólnopolska Akcja Charytatywna Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

 Organizatorem Akcji w naszym mieście jest I Liceum Ogólnokształcące oraz Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt „Podaj Łapę”. Sztab ma swoją siedzibę w budynku I Liceum Ogólnokształcącego, tel. 662-000-714. Przez najbliższe 2 tygodnie zbierana będzie żywność długoterminowa, słodycze, odzież, obuwie, zabawki i książki. Dary można przynosić do I LO, ul. Partyzantów 8 oraz Kawiarni i Herbaciarni Artystycznej „Kofi&Ti”, ul. Warszawska 15. Zostaną przekazane dzieciom potrzebującym z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będącym w trudnej sytuacji materialnej, dzieciom niepełnosprawnym, podopiecznym domów dziecka, świetlic środowiskowych, schronisk a także innych placówek szkolno-wychowawczych i opiekuńczych. Gorąco zachęcamy do wspierania Akcji. Dobro powraca! 

Pomóż dzieciom przetrwać zimę

 

Komentarze  

 
#1 Okropne!JB 2013-12-11 13:51
Żenada robić takie akcje w dobrobycie, w czwartej gospodarce Europy, w Unii,która pragnie Ukrainy!!! To jest uwłaczanie Brukseli i naszym władzom!!!!
 
 
#2 pomoc dzieciombolo2 2013-12-11 14:19
:-) jestem za pomocą ale tylko tym ,którzy naprawdę tego potrzebują.jak widzę że paczki dostają nieroby, dziecioroby I PRUŻNIAKI to bierze mnie (...) :cry:
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Zestaw do strzyżenia wÅosów
Zestaw do strzyżenia włosów
niedziela, 15 lutego 2026
Sprzedam Agregat prÄdotwórczy
Sprzedam Agregat prądotwórczy
czwartek, 12 lutego 2026