Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Czyli - z jednej strony prawda, bo faktycznie mniejsza wypłata, ale ... Rzetelność wymaga, by napisa...
- zimny - Mamy milion siedemset na Zbulitowską!
No tak , warszawska nie zrobiona , Chomiczewskiegi nie skończone a on już się zabiera za Zbulitowską...
- olka.123 - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Grafika i cały artykuł to jedna wielka MANIPULACJA. Różnica wynika tylko i wyłącznie z wysługi lat. ...
- P.K. - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Burmistrz zarabiałby tyle samo co poprzednik, gdyby mu się należał dodatek za wieloletnią pracę. "Na...
- almas - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Fajnie by bylo zeby byly jakies efekty pracy burmistrza a nie nagrywanie tiktokow
- radzyniak26
Uczniowie przywitali nowy rok szkolny |
| Michał Maliszewski | |||
| wtorek, 03 września 2013 07:00 | |||
Udaliśmy się do I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, by zobaczyć jak przygotowały się powyższe placówki do przywitania roku szkolnego 2013/14. W I Liceum Ogólnokształcącym oprócz przywitania uczniów po okresie wakacji drugą istotną rzeczą było pożegnanie dyrektora Tadeusza Pietrasa przez uczniów, nauczycieli emerytowanych i kadrę. – Uczniom klas pierwszych życzę z całego serca, aby jak najszybciej o tej szkole, która Was dzisiaj przyjmuje, mówili, że to jest nasza szkoła. Bardzo dziękuję za tą dzisiejszą uroczystość. Dziękuję Ewie Grodzkiej, która to przygotowała. Z ogromnym wzruszeniem witam i cieszę się z obecności Państwa emerytów – kiedy ja 30 lat temu rozpoczynałem pracę to byliście Państwo młodsi jeszcze ode mnie. Cieszę się, że możemy się dzisiaj spotkać i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona – ze wzruszeniem na twarzy podziękował dyrektor Pietras. Na zakończenie uczniowie liceum przygotowali część artystyczną. (Galeria ze zdjęciami z pozostałych placówek znajduje się pod poniższym albumem)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II jak zwykle imponował ilością uczniów zgromadzonych na hali. Uroczysty apel poprowadził dyrektor Zdzisław Janus, który informował o szkolnych zasadach i tradycjach, wynikach egzaminów zawodowych oraz przedstawiał nauczycieli. Kolejnym ważnym tematem było wręczenie aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego przez starostę Lucjana Kotwicę. Uroczystość ta zakończyła część oficjalną na hali sportowo-widowiskowej. Spotkania uczniów z wychowawcami odbyły się w klasach.
Rozpoczęcie roku w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym imienia Zofii Skrętkowskiej odbyło się w plenerze, przed szkolną placówką. Głównym głosem na apelu była dyrektor Małgorzata Popek. Uczniów i kadrę nauczycielską pobłogosławił ks. Prałat Roman Wiszniewski. – Z doświadczenia wiem, że jest to trudny czas – rozpoczęcie roku w nowej szkole – niemniej jednak wiem, że starsi koledzy i nauczyciele zrobią wszystko, żeby te pierwsze chwile w naszej szkole były pozytywnie wspominane – zapewniła dyrektor Małgorzata Popek.
|






Komentarze