Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 marca 2019 imieniny: Bogusława, Katarzyny

Olimpijka Paulina Barzycka będzie promować bezpieczne pływanie

Mariusz Szczygieł   
piątek, 30 sierpnia 2013 23:42

Wodna AkademiaW najbliższą niedzielę 1 września nasze miasto odwiedzi olimpijka Paulina Barzycka.

Od 15 w radzyńskiej pływalni będzie prowadzić zajęcia. W niedzielne popołudnie przewidziane jest mnóstwo atrakcji - bezpłatne lekcje pokazowe dla najmłodszych, profesjonalny sprzet do nauki plywania, a wszystko to pod okiem olimpijki i autorki programu "Płyń przez życie", utytułowanej Pauliny Barzyckiej. Dodatkowo przewidziana jest loteria, w której do wygrania będą gadżety polskiej kadry pływania, a dla osób, które zapiszą sie do akademii w dniu drzwi otwartych, przewidziany jest czepek z kolekcji Otylii Jędrzejczak "Move Team Otylia" gratis.

Oferta wodnej akademii jest skierowana dla dzieci juz od lat 4-ego roku życia, ale zaproszeni są również dorośli na aqua fitness i doskonalenie plywania. Nie zapomniano również o rodzicach, którzy będę przypatrywać się swoim pociechom w wodzie i oceniac ich postepy. Specjalnie dla nich, przez caly semestr będą prowadzone kursy pierwszej pomocy pod okiem instruktora amerykanskiego Czerwonego Krzyża Pawła Syryczyka. Wiele osób podróżuje lub spędzą wakacje za granicą, dlatego zajęcia z pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży będą prowadzone w języku angielskim.

Wodnej akademii Pauliny Barzyckiej należy szukać w holu głównym pływalni.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.