Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Uczniowie z Białki o Wielkanocy

czwartek, 28 marca 2013 06:57

Uczniowie z Białki o WielkanocyW środę (27.03) w Zespole Szkół w Białce, uczniowie pod kierownictwem Grażyny Mironiuk, Doroty Koncerewicz, Iwony Mańko oraz Piotra Skowrona przygotowały i przedstawiły montaż słowno – muzyczny poświęcony Świętom Wielkanocnym.

Ciekawe dialogi, miłe dla ucha piosenki oraz świąteczna atmosfera towarzyszyła wszystkim przysłuchującym się widzom. Zachwytu spotkaniem nie krył wójt gminy Radzyń Wiesław Mazurek. - Gratuluję wykonawcom oraz nauczycielom za przygotowanie. Cieszę się, że młodzi ludzie kultywują naszą tradycję, która jest tak piękna i ważna – mówił podsumowując spotkanie.

img_1891img_1894img_1895img_1896img_1897img_1898img_1900img_1901img_1903img_1910img_1912img_1913img_1914img_1915img_1916img_1920img_1922img_1925img_1927img_1932img_1933img_1935img_1937img_1939img_1941img_1942img_1944img_1949img_1955img_1959img_1961img_1962img_1963img_1964img_1965img_1966

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Sprzedam Agregat prÄdotwórczy
Sprzedam Agregat prądotwórczy
niedziela, 14 czerwca 2026
Peugeot  5008
Peugeot 5008
sobota, 13 czerwca 2026
noimage
Działki budowlane
wtorek, 09 czerwca 2026