Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Nagrodzono uczniów za osiągnięcia w nauce

wtorek, 05 czerwca 2012 07:00

Nagrodzeni uczniowieKilkudziesięciu uczniów z radzyńskich szkół, podczas XX sesji rady Miasta, otrzymało z rąk burmistrza miasta Witolda Kowalczyka wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w nauce.
- Zwyczajowo od wielu lat, na sesji miejskiej chcemy wyróżnić skromnymi dyplomami i upominkami uczniów, którzy oprócz nauki poświęcają swój wolny czas jeszcze innym nieobowiązkowym zajęciom. Chcemy dzisiaj docenić was, waszych wychowawców oraz zachęcić na przyszłość do działalności w sferze nauki – mówił Kowalczyk.
Wyróżnieni, oprócz pamiątkowych dyplomów, otrzymali również nagrody rzeczowe oraz gadżety związane z Radzyńską Krainą Serdeczności.

Nagrodzeni:
Szkoła Podstawowa nr 1 - Sandra Grochowska, Weronika Krasuska, Filip Skwara, Damian Ładny, Łukasz Duk.
Szkoła Podstawowa nr 2 - Olga Szewczyk, Marta Bilska, Joanna Głodek, Weronika Ostrzyżek, Małgorzata Krupska, Cezary Golecki, Krzysztof Karczewski, Dominika Górnik.
Gimnazjum nr 1 - Monika Fijałek, Aleksandra Boniecka, Agata Grudzień, Michał Kołodziej, Mateusz Król, Katarzyna Duk, Karolina Zaniewicz, Olga Śliwińska, Aleksandra Piasko.

Gimnazjum nr 2 - Anna Szczerba, Kamila Skoczylas, Aleksandra Golecka, Magdalena Świderska, Jakub Soczyński, Jakub Bilski, Bartosz Kowalski, Paweł Podsiadły, Agata Tomczak.

 

Komentarze  

 
#1 bezrobociegotówka 2012-06-06 16:25
To dobrze iż chcą się uczyć. Im lepsze wykształcenie tym dłuższe bezrobocie.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

sÅuchawki t13
słuchawki t13
poniedziałek, 15 czerwca 2026
DÅugopis taktyczny do samoobrony
Długopis taktyczny do samoobrony
poniedziałek, 15 czerwca 2026