Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 stycznia 2022 imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Dzień ucznia w Szkole Podstawowej w Brzostówcu

piątek, 04 maja 2012 06:35

Dzień Ucznia w szkole w BrzostówcuW środę (02.05) z inicjatywy Dyrektora Waldemara Potęgi i Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Brzostówcu zorganizowano Dzień Ucznia.

Nauczyciele przygotowali wiele atrakcji dla swych podopiecznych, takich jak gra w piłkę nożną, badminton, hokej na trawie, a dla najmłodszych dzieci odegrano teatrzyk. Podczas zabawy nie zapomniano również wspomnieć o dwóch ważnych wydarzeniach: pierwszej rocznicy beatyfikacji Jana Pawła II oraz Święcie Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Całą uroczystość szkolną zakończono wręczeniem słodkiego upominku w postaci lizaka oraz wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

02030507080911121314151617181920212223242526272829303132

 

Komentarze  

 
#1 :)czarna mamba 2012-05-04 06:59
A cóż to za nowa dyscyplina sportowa ten "babington"????!!!!
 
 
#2 :)prezespc 2012-05-04 07:31
czarna mamba lotkę się odbija czymś podobnym do rakietek tenisowych ?
 
 
#3 :) :)czarna mamba 2012-05-04 08:10
"badminton" zatem?
 
 
#4 pan dyrektoredzio787 2012-05-04 21:03
szkoda że pan dyrektor nie zna takiego słowa jak dzień dobry.
 
 
#5 RE: Dzień ucznia w Szkole Podstawowej w Brzostówcumirro 2012-05-05 20:12
a może Pan dyrektor nie dosłyszy:)
 
 
#6 Do edzio787 i mirrogaspardio 2012-05-06 12:53
Panowie poruszają tematykę kultury, a jak po wpisach widać sami szczytu jej nie osiągają. W życiu podobnie. Chętnie krytykują, ale sami nic dobrego dla innych nie robią. Jest takie powiedzenie "krowa, która ryczy..." resztę każdy zna. Artykuł i zdjęcia przedstawiają pozytywną stronę Pana Dyrektora. Chyba, że Panowie "edzio" i "mirro" nie lubią dzieci i pracy na ich rzecz! Uważam, że pozytywne działania szkoły powinny mieć miejsce zawsze i wszędzie. Najlepsza inwestycja to młode pokolenie. Pozdrawiam krytykantów i życzę,aby mieli odwagę zrobić coś dobrego dla innych.
 
 
#7 RE: Dzień ucznia w Szkole Podstawowej w Brzostówcupanzarowka 2012-05-06 22:21
Gratuluję organizacji, dobrze że ktoś troszczy się najmłodszych o mieszkańców.