Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim został nominowany do nagrody Orła Agrobiznesu

Anna Kosmala   
piątek, 30 września 2011 07:30

Nominacja dla Banku Spółdzielczego w RadzyniuOrzeł Agrobiznesu to prestiżowa nagroda dla wszystkich firm z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia za sukces rynkowy oraz banków działających na rzecz agrobiznesu. Patronat honorowy nad nagrodą sprawuje wicemarszałek Sejmu RP Ewa Kierzkowska. 

Kapituła doceniła m.in. fakt, iż Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim od ponad stu lat pracuje na rzecz rozwoju i wsparcia lokalnych społeczności. To właśnie dzięki Bankowi w każdej gminie, gdzie posiadamy swoje placówki mamy dostępny całą dobę bankomat a same placówki standardami wyposażenia i wystroju nie odbiegają od standardów prezentowanych przez placówki sieciowych banków komercyjnych. Oferowane przez Bank rozwiązania skutkują dobrą współpracą z przedsiębiorcami oraz  z lokalnymi samorządami. Bank prowadzi kompleksową obsługę nie tyko miasta Radzyń Podlaski, ale również siedmiu budżetów gminnych. 

7 września 2011r. w Domu Literatury w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nominacji do nagrody Orzeł Agrobiznesu 2011. Nominację od Przewodniczącego Kapituły Nagrody Orła Agrobiznesu Pana Franciszka Stefaniuka, Posła na Sejm RP odebrała Wiceprezes Zarządu Renata Michaluk-Skowron.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Sprzedam rower
Sprzedam rower
niedziela, 21 kwietnia 2024
Pokój  do wynajÄcia
Pokój do wynajęcia
wtorek, 16 kwietnia 2024
noimage
USŁUGI BRUKARSKIE
wtorek, 23 kwietnia 2024