Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 listopada 2020 imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Orlęta zagrają pod patronatem Radia Lublin

Małgorzata Kołodziejczyk   
piątek, 12 sierpnia 2011 07:00

Orlęta RadzyńRadio Lublin objęło patronatem medialnym sobotni mecz inauguracyjny III ligi, pomiędzy drużynami „Orlęta –Spomlek" a „Polonią Przemyśl", poprzedzony piłkarskim piknikiem rodzinnym.

Od czwartku do soboty - przez cały dzień - na radiowej antenie słuchać można zaproszeń na obie imprezy sportowe, które 13 sierpnia odbędą się na radzyńskim stadionie. Bezpośrednia relacja z meczu i piłkarskiego pikniku rodzinnego znajdzie się już tego samego dnia w wieczornym programie „Muzyka i sport" a wcześniej w sportowych serwisach informacyjnych.

Konkurencje sportowe z udziałem drużyn rodzinnych ( złożonych z ojca i syna, dziadka i wnuka bądź dwóch braci) poprowadzi znany dziennikarz i komentator sportowy Radia Lublin- Marek Skowronek. Na zwycięzców czekają nagrody, ufundowane przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek w Radzyniu Podlaskim, która jest jednocześnie sponsorem piłkarskiego pikniku rodzinnego.

Natomiast gościem Marka Skowronka w kolejnym programie „Muzyka i sport", nadanym 20 sierpnia po godz.17, będzie Andrzej Tarkowski, prezes Klubu „Orlęta Spomlek". Opowie on m.in. o powrocie radzyńskich „Orląt" do III ligi, obecnej sytuacji Klubu a także podzieli się wrażeniami z meczu inauguracyjnego.

-Poprzez piłkarski piknik rodzinny, w ramach którego rozegrane zostaną trzy konkurencje sportowe z udziałem drużyn rodzinnych, chcemy zachęcić rodziny naszego miasta i okolic do udziału w imprezach sportowych, rozgrywanych na radzyńskim stadionie- podkreśla Andrzej Tarkowski. Tak więc warunkiem uczestnictwa w piłkarskim pikniku rodzinnym jest zakup biletu, umożliwiającego wejście na stadion. Ceny biletów na spotkania trzeciej ligi nie zmieniły się w porównaniu do cen obowiązujących w ubiegłym sezonie. Bilet normalny kosztuje 10 zł, zaś ulgowy (młodzież do lat 18 za okazaniem legitymacji szkolnej) – 5 zł. Kobiety obejrzą mecze radzynian za darmo.

 

radio-lublin

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.