Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 października 2020 imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego | 2011 - zmarł ks. kan. Zbigniew Chaber, wieloletni proboszcz parafii św. Trójcy
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Radzyńska Niedziela Palmowa

Mariusz Szczygieł   
sobota, 16 kwietnia 2011 10:42

Wystawa pisanek i palm wielkanocnychWystawą pisanek i palm wielkanocnych rozpocznie się jutro program kulturalny przygotowany przez ROKiR specjalnie na Niedzielę Palmową.

Palmy i pisanki będzie można obejrzeć i kupić o godz. 11.oo w Galerii "Oranżeria". Od godz. 10.oo w sali konferencyjnej Pałacu Potockich swoje stoiska prezentować będzieTargowisko (P)różności, czyli Radzyńskie Targi Sztuki Nieograniczonej. Znajdziemy tam m.in. hafty, ozdoby z drewna, zabawki, upominki, makramy, palmy i ozdoby świąteczne. 

Punktualnie o 12.oo w sali kina "Oranżeria" uczniowie Gimnazjum Nr 2 w Radzyniu Podlaskim przeniosą nas w świat "Dziadów" Adama Mickiewicza, a o godz. 15.oo Koło Recytatorskie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów "Kormoran" zaprezentuje poezję pasyjną wybitnych polskich poetów i refleksyjne pieśni wielkopostne- "Droga Krzyżowa Poetów" odbędzie się w sali kameralnej kina (wejście od tarasu).

Niedzielę Palmową zakończy wspólna Droga Krzyżowa, która rozpocznie się o godz. 18.oo w parafii pw. św. Trójcy. Wierni z trzech radzyńskich parafii przejdą przez ulice Radzynia, by zakończyć Drogę Krzyżową w Sanktuarium MBNP.

Zapraszamy!

Droga Krzyżowa Poetów

Targowisko (P)różności

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.