Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 października 2020 imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego | 2011 - zmarł ks. kan. Zbigniew Chaber, wieloletni proboszcz parafii św. Trójcy
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Sportowa sobota w Radzyniu

Mariusz Szczygieł   
piątek, 08 kwietnia 2011 07:20

Puchar Polski w piłce siatkowej mężczyznNajbliższa sobota 9 kwietnia 2011r. to święto dla radzyńskich wielbicieli piłki nożnej i siatkówki.

Kibiców siatkówki zapraszamy do ZSP przy ul. Sikorskiego, gdzie odbędą się mecze w ramach Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn na szczeblu wojewódzkim. W szranki staną 4 drużyny: MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski, UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski, LUKS Orzeł Pliszczyn i PUMAR Ryki. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.30.

Punktualnie o 9.oo w Szkole Podstawowej nr 2 rozpocznie się finał VII edycji Halowej Ligi Szkół Podstawowych Powiatu Radzyńskiego w piłce nożnej. Gościem specjalnym tegorocznej edycji ligi będzie popularny komentator sportowy redaktor Dariusz Szpakowski. Na godzinę 16 w kawiarence klubowej na stadionie zaplanowane jest otwarte dla wszystkich miłośników sportu spotkanie z redaktorem Szpakowskim, w czasie którego można będzie dowiedzieć się ciekawostek „zza kulis" mediów, zadać pytania i porozmawiać o polskiej piłce.

Na obydwie imprezy wejdziecie za darmo. Zapraszamy!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.