Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 sierpnia 2019 imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Już niedługo

Rodzinne Wakacje w Mieście z FoxGames, g. 16.00 image
Rodzinne Wakacje w Mieście z FoxGames, g. 16.00, 21.08.2019, 16:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

11 listopada - Święto Odzyskania Niepodległości - galeria

Karol Niewęgłowski   
piątek, 12 listopada 2010 01:29

11 listopada 2010 w Radzyniu Podlaskim

Jak co roku, dzień 11 listopada – Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę zgromadził mieszkańców Radzynia Podlaskiego na uroczystych obchodach.

Msza Święta sprawowana w parafii Świętej Trójcy, którą odprawiali proboszczowie radzyńskich parafii w intencji Ojczyzny, rozpoczęła uroczystości. W kościele zgromadzili się przedstawiciele wszystkich władz, służb mundurowych, firm państwowych jak i prywatnych, uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy szkół, poczty sztandarowe bez których ta uroczystość nie mogła by się odbyć oraz oczywiście mieszkańcy naszego miasta. Po odprawionej Eucharystii wszyscy w uroczystym korowodzie przeszli pod pomnik, gdzie nastąpiło złożenie wieńców. Żołnierskimi melodiami, które wykonała młodzieżowa orkiestra dęta zakończono uroczystości pod Pomnikiem Niepodległości.

{morfeo 538} {morfeo 539} {morfeo 540}

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.