Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 lipca 2024 imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław

Mamy dla Was bilety do cyrku "KORONA"

Mariusz Szczygieł   
środa, 24 kwietnia 2024 06:00

PLAKAT1 maja do naszego miasteczka przyjedzie cyrk "KORONA". 

O godzinie 15 zaprezentują się przed radzyńską publicznością na targowisku miejskim. Co zobaczymy?

Tegoroczna produkcja to plejada światowych artystów z Chile, Ukrainy, Kenii, Węgier, Czech, Brazylii i Polski.

Nieustraszeni kaskaderzy, akrobaci napowietrzni, żonglerzy, gimnastycy i iluzjoniści zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych, a o dobry humor zadba niekwestionowany mistrz humoru, powracający na specjalne życzenie publiczności, clown Carlin Chico.

Cyrk "KORONA", wpisując się w europejskie trendy, inwestuje w najnowocześniejszy sprzęt oświetleniowy, czego efektem jest oszałamiająca i spektakularna gra świateł. Stworzone we współpracy z najlepszymi reżyserami i choreografami widowisko 2024 zachwyca talentem artystów, kostiumami stworzonymi specjalnie na potrzeby show oraz starannie dobraną muzyką.

  • Nieustraszeni kaskaderzy na trampolinie
  • Elsa z „Krainy lodu” – napowietrzna gimnastyka na sztrabatach
  • Błyskawiczna żonglerka rakietami tenisowymi
  • Roztańczona Barbie i jej magiczne sukienki
  • Piraci z nieznanych oceanów– 5-osobowa grupa akrobatów
  • Wielkie show „perfekcyjnej” iluzji
  • Dziewczyna Tarzana – KONTORSJONISTYKA!
  • Superman w brawurowym pokazie na trapezie
  • Mistrz Humoru – CLOWN CHICO
  • Plejada ulubieńców z bajek

Dyrekcja cyrku zastrzega prawo do zmian w programie.

Dzieci do 2 lat mają wejście bezpłatne!

Bilety dostępne są na: www.cyrk-korona.com.pl, ale dzięki uprzejmości Cyrku mieliśmy dla Was 6 jednooosobowych wejściówek na występ. Wystarczyło polubić naszą informację o występie Cyrku w Radzyniu na naszym profilu fejsbukowym. Spośród wszystkich 65 "lajków" wylosaliśmy 6 osób, które otrzymały bezpłatną wejściówkę. Gratulacje! Informacje o tym, w jaki sposób odebrać bilety wstępu zostały wysłane do Was na Messengerze.

 

240424-korona-1240424-korona-2240424-korona-3240424-korona-4240424-korona-5240424-korona-6240424-korona-7240424-korona-8

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

multitool zawory
multitool zawory
czwartek, 18 lipca 2024
noimage
pergola ogrodowa
niedziela, 14 lipca 2024
noimage
Zatrudnię do zbioru wiśni
poniedziałek, 08 lipca 2024