Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2024 imieniny: Pauliny, Tomasza

Drodzy Mieszkańcy Radzynia Podlaskiego!

Materiał KWW Radzyń Moje Miasto i Mój Powiat   
piątek, 19 kwietnia 2024 23:55

Radzyń Moje Miasto i Mój Powiat

7 kwietnia obdarzyliście nas zaufaniem, wybierając na Waszych przedstawicieli w Radzie Miasta Radzyń Podlaski 13 członków naszego komitetu wyborczego. To dla nas zaszczyt! Dziękujemy Wam za to i obiecujemy, że z całego serca i ze wszystkich sił będziemy pracować na rzecz rozwoju naszego Miasta.

Przed nami moment historyczny - w niedzielę wybierzemy burmistrza. Jest to decyzja, która wyznaczy drogę, jaką pójdziemy razem. Czy będzie to stara, utarta ścieżka, czy zupełnie nowe rozdanie? To zależy tylko od nas, dlatego dzisiaj prosimy Was wszystkich, bez względu na wcześniejsze sympatie wyborcze i głosy oddane w pierwszej turze, abyśmy zjednoczyli się przy urnach wyborczych i oddali głos na naszego kandydata i przyjaciela. Jakub Jakubowski to człowiek, który ma w sobie nie tylko charyzmę, ale i szczerą miłość do Radzynia Podlaskiego.

Niech oddany przez nas głos otworzy nowe możliwości. Niech będzie to nowy rozdział w historii Radzynia, który napiszemy wspólnie.

My ufamy Kubie bezgranicznie od lat. Zaufajcie i Wy. 

Wasi radni elekci do Rady Miasta: Agnieszka Kowalczyk, Anna Matczak, Iwona Niebrzegowska-Kuchnia, Joanna Pieńkowska, Kinga Ostrowska, Klaudia Szczygielska, Mariusz Szczygieł, Michał Marciniuk, Natalia Granoszewska, Olga Król, Piotr Daszczuk, Piotr Ostrowski, Sławomir Zdunek oraz: Bożena Lecyk, Ireneusz Mroczek, Marta Sidorowicz, Ania Małoszewska, Kacper Kardas i wszyscy członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Radzyń Moje Miasto.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Dachy
poniedziałek, 17 czerwca 2024
noimage
opony letnie
piątek, 21 czerwca 2024