Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 czerwca 2024 imieniny: Aliny, Brunona

Idę do kina w swoim mieście! 22 marca w Radzyniu Podlaskim

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 18 marca 2024 07:00

Repertuar IDK03 2024 22 1Już w najbliższy piątek 22 marca objazdowe kino ponownie zawita w naszym miasteczku.

Tym razem będziecie mogli obejrzeć premierowo najnowszą część popularnej animacji „Kung Fu Panda 4”. W czwartym przezabawnym rozdziale z serii ze studia DreamWorks Animation powraca ulubiony mistrz kung fu - Panda PO, który wspólnie z lisicą Zhen będzie musiał stawić czoło Kameleonie i ochronić Dolinę Spokoju. Seans rozpocznie się o 16.oo.

Kolejna propozycja dla całej rodziny to nowa ekranizacja powieści Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa” w reżyserii Macieja Kawulskiego, z Tomaszem Kotem w roli słynnego Ambrożego Kleksa oraz Piotrem Fronczewskim, który wcielił się w tajemniczego Doktora. To doskonała propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych kinomanów. Początek filmu o 18.oo. 

Powstaniec 1863 to propozycja kina historycznego opowiadającego historię księdza generała Stanisława Brzóski, który był naczelnym kapelanem powstania przeciw carskiej opresji w województwie podlaskim i naczelniku powiatu łukowskiego. Film rozpoczyna się o 14.oo. 

Główna propozycja w repertuarze kina to najbardziej wyczekiwany film tego roku „Diuna: Część druga” - kontynuacja nagrodzonej 6 Oscarami® adaptacji kultowej sagi Franka Herberta w reżyserii Denisa Villeneuve. Wspaniałe efekty specjalne i scenografia tworząca fantastyczne krajobrazy planety Arrakis, połączone z muzyką Hansa Zimmera, przyciągają wzrok i robią wrażenie od pierwszej do ostatniej sceny. Zdecydowanie warto obejrzeć ten film na dużym ekranie, aby docenić w pełni to wizualno-muzyczne arcydzieło. W świat „Diuny” zabiorą widzów ponownie znani z pierwszej części Timothee Chalamet i Zendaya w towarzystwie plejady hollywodzkich gwiazd. Projekcja rozpocznie się o 20.15.

Więcej informacji oraz bilety na: https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/899

Wielokrotnie nagradzana akcja IDĘ DO KINA obejmie w marcu ponad 20 miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Odwiedzimy ponownie nasze stałe lokalizacje kinowe m.in.: Sędziszów, Staszów, Pińczów, Lędziny, Sułkowice, Strzelce Opolskie, Syców, Mirsk, Lubsko, Wolsztyn, Jawor, Szprotawa, Kościan, Kłodawa, Wąbrzeźno, Brodnica, Bartoszyce, Lidzbark, Golub-Dobrzyń, Glinojeck, Różan, Radzyń Podlaski. W każdej miejscowości na jeden dzień otworzymy nowoczesną salę kinową, w której przy użyciu profesjonalnego sprzętu projekcyjnego, zapewniającego najwyższą jakość obrazu i dźwięku, zostaną wyświetlone najnowsze filmowe premiery. Nie zabraknie oczywiście pysznego popcornu i napojów Coca-Cola.

Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł

Bilety do kupienia na stronie www.IdedoKina.pl

Polub nas na Facebooku @Idę do kina

https://www.facebook.com/KinoObjazdowe

Organizator: Outdoor Cinema

Partner barku kinowego: Coca-Cola

Gdzie seanse w Radzyniu? W sali kina Radzyńskiego Ośrodka Kultury

 

Wszystko zaczęło się od kina objazdowego

Czy wiecie, że słynni bracia Warner, pochodzący z Mazowsza, późniejsi założyciele filmowego imperium Warner Bros., sprzedali rodzinny majątek i zainwestowali w projektor filmowy? Ich przygoda z przemysłem filmowym rozpoczęła się właśnie od kina objazdowego, z którym odwiedzali oddalone od cywilizacji amerykańskie miasteczka górnicze. Podobnie było w Polsce - to właśnie wędrowne kinematografy, jeżdżące po naszym kraju i wyświetlające filmy w różnych miejscowościach, dały początek i impuls do rozwoju całego przemysłu kinematograficznego. Od wielu lat Outdoor Cinema kultywuje tę tradycję, zapewniając dostęp do profesjonalnych pokazów filmowych mieszkańcom małych miejscowości, w których nie ma kina.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Idę do kina w swoim mieście! 22 marca w Radzyniu Podlaskimkinga75 2024-03-18 14:17
Ci najbardziej POprawni
najbardziej POpierani
i najbardziej reklamowani
i ma być jak było
sprzeciwu zero
zniewolenie
odmóżdżenie
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
4× Kołpak Jestic 14" Srebrny
sobota, 08 czerwca 2024
noimage
Do wynajecia lokal
piątek, 07 czerwca 2024
noimage
Skuter
niedziela, 16 czerwca 2024