Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

Wymarzony prezent na Święta dla przyjaciółki i nie tylko marki Dreame

Artykuł partnera   
wtorek, 19 grudnia 2023 07:00

Odkurzacz DreamePrezent powinien sprawić drugiej osobie przyjemność - to fakt.

Jednak co kupić z okazji nadchodzących Świąt przyjaciółce, która dodatkowo przeprowadziła się do nowego mieszkania?

Już nie musisz się zastawiać.

Przygotowaliśmy dla Ciebie top 3 produkty, które zasługują na miano must have.

Robot sprzątający Dreame D9 Max – innowacja i bezkompromisowość

Praktyczne prezenty często okazują się tymi najbardziej udanymi. Jeżeli chcesz zakupić prezent z okazji zbliżających się Świąt, który dodatkowo będzie bardzo przydatny, to oczywiście powinieneś postawić na robot sprzątający Dreame D9 Max. Zwróć uwagę, że można nim sterować za pomocą apki. A więc nie trzeba nawet schodzić z fotela, by ustawić sprzątanie. Jednocześnie ten robot nie tylko odkurza, ale też myje i to jednocześnie. Ma naprawdę dużą siłę ssania na poziomie 4000 Pa. A więc usunie nawet mały kurz, ale i włosy czy sierść zwierząt. Musimy jeszcze wspomnieć o niezawodnej nawigacji LiDAR i to w systemie 360 stopni. Dzięki niej robot porusza się po mieszkaniu czy domu, omija przeszkody, nie spada ze schodów czy też nie uderza o meble. Do tego jeszcze pokonuje przeszkody do 20 mm. Bezszczotkowy silnik zapewnia wydają, ale i cichą pracę. Urządzenie wyposażone jest w mop z mikrofibry. Można więc pozbyć się naprawdę trudnych zabrudzeń. 4-poziomy ssania i 3-poziomy przepływu wody umożliwiają jeszcze efektywniejsze sprzątanie. Automatycznie dostosowują się do rodzaju i intensywności zabrudzeń.

Odkurzacz pionowy idealny dla alergików czy astmatyków - poznajcie model Dreame T30

Można także zdecydować się na urządzenie, która odkurza, ale też dobrze filtruje. I tutaj polecamy model Dreame T30. Poza tym, że jest łatwy w obsłudze i bardzo lekki usuwa aż 99,9% roztoczy i zatrzymuje 99,97% zanieczyszczeń, a także alergenów o rozmiarze 0,3 mikrona. Producent do odkurzacza dołącza szereg ultra przydatnych akcesoriów. Jednym z nich jest dysza szczelinowa. To właśnie dzięki niej można usunąć brud czy kurz z trudno dostępnych miejscach. Zaś za pomocą elektroszczotki odkurzy się łóżko, fotele czy kanapę. Jednocześnie automatyczna dysza jest bardzo delikatna i nie porysuje nawet gresu szkliwionego czy podłogi drewnianej. Także ten model automatycznie dostosowuje moc ssania do powierzchni i rodzaju zabrudzeń, co zapobiega szybkiemu zużyciu się baterii. Musimy jeszcze wspomnieć, że bateria litowo-jonowa jest zdecydowanie bardziej żywotna niż zwykła (4-krotnie). Zatem taki odkurzacz to strzał w dziesiątkę dla osoby lubiącej czystość, wygodę, ale i zachowującą najwyższy poziom higieny z powodu alergii czy astmy.

Odkurzacz Dreame H12 Core - sprzątaj i myj, a przy tym ciesz się wygodą

Pionowy odkurzacz Dreame H12 Core to kolejny intuicyjny model, który automatycznie dostosowuje moc do rodzaju i ilości zanieczyszczeń. Można więc naprawdę szybko i łatwo wysprzątać nawet duże powierzchnie i to bez zmęczenia. Jednocześnie nie tylko odkurza, ale też myje. A dla jeszcze większej wygody producent zastosował automatyczne czyszczenie szczotki. Wystarczy tylko wcisnąć przycisk i ot cała praca. Dzięki dwóm zbiornikom na wodę zawsze masz pewność, że podłoga będzie myta nie tylko czystą szczotką, ale i wodą. Do wyboru są dwa tryby pracy. Na co dzień można wybrać Auto, który skutecznie pompuje, zaś w razie rozlania napoju lepiej wybrać tryb Suction. A dla jeszcze większej wygody ten model posiada czytelny ekran LED. Można więc monitorować tryby pracy, ale i ilość zużytej baterii. Jeżeli chcesz zakupić jeden z tych modeli, to wejdź na stronę sklepu: https://sklep.dreame-polska.pl/.

 
noimage
Króliki
sobota, 20 kwietnia 2024
SKÅADSTALI WYROBY HUTNICZE
SKŁADSTALI WYROBY HUTNICZE
czwartek, 11 kwietnia 2024
noimage
Sprzedam nieużytki rolne i siedlisko
niedziela, 14 kwietnia 2024