Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

Wigilijna kolacja dla seniorów

Anna Małoszewska   
sobota, 09 grudnia 2023 18:00

Wigilijna kolacja dla seniorówNa każde trzy osoby w Radzyniu Podlaskim jedna jest powyżej 60 roku życia.

To 30% naszej społeczności. Wiele z tych osób dawno wypuściło w świat dzieci, a po stracie małżonka niektórzy zostali całkiem sami. 

Dla wszystkich osób samotnych, czasem ubogich i potrzebujących wsparcia, stowarzyszenie Radzyń Moje Miasto we współpracy z Fundacją Biedronki organizują wigilijną kolację w ramach programu „Akcja Kolacja”. 14 grudnia 2023 roku w restauracji Biały Zakątek na gości będą czekać dwa gorące dania i ciepłe napoje.

Ciasta do herbaty przygotują na ten wieczór członkowie stowarzyszenia. W trakcie spotkania będzie okazja do podzielenia się opłatkiem, zaśpiewania bożonarodzeniowych kolęd i złożenia życzeń. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

Wierzymy, że jednym z najlepszych sposobów na samotność i wiele trudnych sytuacji jest budowanie relacji, tworzenie wspólnoty i wzmacnianie zaufania do drugiego człowieka. Dlatego, jeśli masz powyżej 60 lat i chcesz wziąć udział w spotkaniu albo też, jeśli znasz osobę, która chciałaby wciąż w nim udział, zadzwoń lub napisz pod numer 606-618-341. Skontaktujesz się z organizatorem spotkania — Jakubem Jakubowskim. Możliwa jest organizacja transportu na miejsce spotkania i z powrotem dla osób, które tego potrzebują.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Dom w Radzyniu Podlaskim
Dom w Radzyniu Podlaskim
czwartek, 18 kwietnia 2024
noimage
Króliki
sobota, 20 kwietnia 2024
noimage
Szukam mieszkania do wynajęcia
czwartek, 18 kwietnia 2024