Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 maja 2024 imieniny: Grzegorza, Urbana | 1779 - właścicielem Radzynia został hrabia Jan Nepomucen Eryk Potocki

Radzyń wybiera się na Wielki Marsz do stolicy

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 29 maja 2023 06:00

Wielki Marsz 2023Zbliża się rocznica pierwszych częściowo wolnych wyborów i zmiany władzy w 1989 roku.

Na ten dzień Donald Tusk zwołał ponadpartyjny marsz "przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską".

Zarząd Powiatowy Platformy Obywatelskiej RP w Radzyniu Podlaskim także zaprasza na wielki marsz opozycji 4 czerwca i organizuje wyjazd autokarowy do Warszawy z naszego miasta.

Zapisy pod numerem telefonu 512 328 990.

 

Komentarze  

 
#21 RE: Radzyń wybiera się na Wielki Marsz do stolicycason 2023-06-02 14:36
Do tego dochodzi podział ludzi ze względu na wiek. Starszemu pokoleniu wpojono że mlodzi mają teraz za dobrze, bo chcą żyć normalnie jak ludzie na zachodzie. Nie są oni w stanie zrozumieć że można żyć inaczej niż było za komuny. Stąd ta narastająca agresja. W drugą stronę też to działa. Młodzi widząc że ich praca jest przejadana na trzynastki, czternastki sfinansowane z rezerw demograficznych czują się oszukani. Bo to są ich przyszłe pieniądze. W przyszłości nie będzie miał kto na nich pracować a teraz w czasach prosperity pieniądze są przejadane żeby Pis mógł sobie kupić wyborców.
 
 
#22 RE: Radzyń wybiera się na Wielki Marsz do stolicyfor_sale 2023-06-02 14:51
Wg mnie uczestnictwo w wyborach powinno być traktowane jako obywatelski obowiązek, forma częściowej odpowiedzialności za państwo i jego dalsze losy. Skoro mamy demokrację to dlaczego nie chcemy w niej uczestniczyć ? Każdy wyborca ma inną osobistą sytuację, wykształcenie, tok rozumowania, podatność na manipulacje itd. W tym kraju są również inne partie niż PiS i PO. Liderzy tych partii powinni przejść już na emeryturę a nie licytować się na programy socjalne. Mam nadzieję, że demografia oraz sytuacja ekonomiczna w kraju spowoduje, że zmniejszy się udział PO-PiS a zwiększy udział innych partii.
 
 
#23 casonYato 2023-06-02 15:02
Zgadzam się prawie ze wszystkim. Myślę tylko że podziały swój początek miały dużo wcześniej niż 8 lat. Ten okres to tylko żniwo wzajemnej obstrukcji lat 2000.
Młode pokolenie jest zupełnie inne, sam urodziłem się w połowie lat 70-tych, i widzę jak dużo jest różnic. Na ich podstawie widać jak bardzo różni się podejście do życia, pracy, posiadania. Mają chyba trochę łatwiej jeżeli chodzi o pracę, bo tą teraz jest o wiele łatwiej dostać niż było to w latach 90-tych.
Piszesz o niszczeniu klasy średniej, ale czy w Polsce taka klasa jest ? Jeszcze jesteśmy za biedni na jej posiadanie :)
Cason, bardzo dziękuje za fajna merytoryczną dyskusję. Życzę udanego i fajnego wekeendu, sam uciekam do Augustowa :)
 
 
#24 Yatocason 2023-06-02 15:46
To się zgadza. Ludzie uważani u nas za klasę średnią w porównaniu do zachodnich zarobków są biedakami. Mniej jak 2 lata temu wiceminister Piotr Patkowski z ramienia PIS stwierdził, że zarobki rzędu 4000 brutto czyli 2900 zł netto to już klasa średnia. To pokazuje jak ci ludzie są oderwani od rzeczywistości.
 
 
#25 RE: Radzyń wybiera się na Wielki Marsz do stolicypioter 2023-06-03 20:13
https://www.tvp.info/70268296/marsz-4-czerwca-logo-marszu-tuska-to-plagiat-ruchu-promujacego-prostytucje-zwracaja-uwage-rosyjskie-barwy Identyczna grafika znalazła się w logo Marszu Kobiet w USA, promując między innymi środowisko „sex workingu”.
 
 
#26 RE: Radzyń wybiera się na Wielki Marsz do stolicypioter 2023-06-03 21:45
a i jeszcze taki cytat "Grafika to projekt stworzony przy okazji Marszu Kobiet w Stanach Zjednoczonych z 2017 r., potocznie określanego jako „marsz miliona ci**k”." " Zwraca uwagę także kolorystyka, w której wykorzystano narodowe barwy Rosji: biały, niebieski i czerwony." tutaj bym się niczego nie doszukiwał flaga amerykańska jest biało niebiesko czerwona
 
 
#27 Marsz do zoo...cogito 2023-06-06 14:50
stał się faktem... tak radosnego Święta dawno w naszym kraju nie było...
Po co są te jałowe dyskusje, bierzmy się do roboty, by przegonić tą chałastrę nieudaczników spod ciemnej gwiazdy Pezprawia i NieSprawiedliwości!!!
Uciekajcie w podskokach, wreszcie ????
 
 
#28 RE: Radzyń wybiera się na Wielki Marsz do stolicypioter 2023-06-06 19:25
https://www.youtube.com/watch?v=fLIBcA6nIlU&t=780s a z kim chcesz przegonić tych nieudaczników?
 
 
#29 RE: Radzyń wybiera się na Wielki Marsz do stolicyAndrzej K. 2023-06-07 12:59
Główne hasło opozycji - odsunąć PIS od władzy - koryto z powrotem musi być nasze,reszta się nie liczy.
 
 
#30 #29 Andrzeju k!eSPe 2023-06-08 07:27
To tak samo jak główne hasło prawicy, trzymać się koryta za wszelką cenę, a reszta się nie liczy.
 
 
#31 Nie ma Programu i Nie Bedzie MialBycy 2023-06-20 09:07
nie głosuje od 40 lat bo leżę.
Rudy nie ma programu bo nie chce żeby ktokolwiek go z nieudacznictwa rozliczał. Puścił 50% kasy z OFE to zrobi to drugi raz a naiwniacy idą w to kiedy on robił swoje rozdawnictwo za swoich rządów i obsadzał swoimi wszelkie stołki. Nowak dochrapał się pryczki i sikora a paru innych stołków w EU.

Jarek nie ma już kota bo nie chce na niego lożyc.
Życzę wszystkim którzy wygrają wybory żebyście mieli emerytury rzędu 800zl i jeszcze wyższą inflacje tak aby raty kredytów skoczyły na min 12% i było je czuć.

Czy ten yoyo z Krakowa to ten od drewnianych zegarków z Bohaterów :) bo tak skacze i się pieni a słuchy chodzą po mieście i okolicy ze zapomina o swoich pracownikach.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Zatrudnie Murarza
poniedziałek, 13 maja 2024
noimage
Sprzedam
piątek, 17 maja 2024
Renault Captur
Renault Captur
poniedziałek, 13 maja 2024