Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 września 2023 imieniny: Aurelii, Władysława

Owocna współpraca z Inter Cars

Mariusz Szczygieł   
piątek, 03 marca 2023 07:00

W ZSPZespół Szkół Ponadpodstwowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim jest jedną z 28 szkół patronackich Inter Cars.

Firma ta jest liderem dystrybucji profesjonalnych narzędzi warsztatowych i części motoryzacyjnych. W ramach programu Młode Kadry szkoła otrzymała urządzenia do montażu i demontażu sprzęgieł firmy Schaeffler Polska Sp. Z o.o.. Przekazanie tych narzędzi odbyło się 14 lutego 2023 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Z obsługą otrzymanych urządzeń zapoznał uczniów trener firmy Schaeffler Jerzy Horbaty, który podczas szkolenia technicznego w niezwykle przystępny sposób wytłumaczył zasady ich działania.

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych odbył się również konkurs motoryzacyjny pod patronatem firmy Inter Cars. Na podium stanęli uczniowie 4 klasy technikum pojazdów samochodowych:

I miejsce – Adam Mikitiuk

II miejsce – Michał Rożen

III miejsce – Filip Kłos

Przedstawiciele firmy Inter Cars Pan Emil Ździebłowski i Pan Karol Sałata wręczyli zwcięzcom cenne nagrody.

Współpraca z Inter Cars przyczynia się do podniesienia jakości kształcenia w zawodach technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych. Uczniowie mają dostęp do nowoczesnych materiałów dydaktycznych. Mogą również uczestniczyć w wielu atrakcyjnych szkoleniach. Zyskują dzięki temu wiedzę i umiejętności, które będą mogli wykorzystać na egzaminach zawodowych oraz w przyszłej pracy.

Koordynatorami programu Młode Kadry z ramienia Inter Cars jest Pani Magdalena Kucharska oraz Pan Emil Ździebłowski. Współpracę pomiędzy szkołą i Inter Cars zainicjowali nauczyciele Pan Wojciech Mackiewicz i Pan Stanisław Kania.

230303-zsp-1230303-zsp-2230303-zsp-3230303-zsp-4230303-zsp-5

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Remonty
czwartek, 14 września 2023
noimage
Szukam pracy
wtorek, 12 września 2023
Stolik
Stolik
czwartek, 14 września 2023