Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 maja 2024 imieniny: Grzegorza, Urbana | 1779 - właścicielem Radzynia został hrabia Jan Nepomucen Eryk Potocki

Motomikołaje ruszają z licytacjami!

Karol Niewęgłowski   
czwartek, 01 grudnia 2022 07:00

LicytacjeOd dzisiaj tj. 1. grudnia ruszają zorganizowane przez Radzyński Klub Motocyklowy AIKI BIKER, Lubelską Akademię Aikido oraz niezrzeszonych radzyńskich motocyklistów i motocyklistek licytacje na rzecz potrzebujących.

Oprócz prowadzonej w standardowy sposób zbiórki funduszy na zakup potrzebnych rzeczy dla dzieci z domów dziecka oraz potrzebujących z terenu miasta i powiatu radzyńskiego, prowadzone są na funpage grupy https://www.facebook.com/AikiBikerRadzynPodlaski licytacje internetowe przedmiotów oraz usług ufundowanych przez radzyńskich przedsiębiorców.

To nowa forma zdobycia środków dla potrzebujących rodzin.

Jak wyjaśniają cykliści, zeszły rok pokazał, że nie tylko pomagali Ci, którzy przyszli osobiście na motomikołajki, ale był duży odzew ludzi, którzy z różnych przyczyn nie mogli być osobiście - ta inicjatywa jest właśnie dla nich.

Licytacje będą prowadzone etapami. Raz na 3 dni na stronie bikersów https://www.facebook.com/AikiBikerRadzynPodlaski ukaże się 5 aukcji, po ich zakończeniu opublikowane będą kolejne 5, itd. Zanim jednak zdecydujemy się wziąć w nich udział, warto zapoznać się z przygotowanym regulaminem.

REGULAMIN LICYTACJI

 1. 1. Głównym celem wystawianych przedmiotów i usług na licytację jest pomoc potrzebującym dzieciom i ich rodzinom z terenu miasta i powiatu radzyńskiego, a całkowity dochód przeznaczony jest na zakupy potrzebnych dla nich rzeczy w ramach akcji MOTOMIKOŁAJKI 2022 za pośrednictwem portalu zrzutka.pl
 2. 2. W licytacjach może wziąć udział wyłącznie osoba pełnoletnia.
 3. 3. Przedmioty lub usługi wystawiane na licytację, będą zawierały:
 4. a) ZDJĘCIE (odzwierciedlające realny stan/wygląd przedmiotu aukcji),
 5. b) KRÓTKI OPIS (uwzględniający stan oferowanej rzeczy lub sposobu wykonania usługi),
 6. c) CENĘ WYWOŁAWCZĄ,
 7. d) WARTOŚĆ OFIAROWANEGO PRZEDMIOTU / USŁUGI,
 8. e) DATĘ I CZAS ZAKOŃCZENIA,
 9. f) MIEJSCE ODBIORU LUB WYKONANIA USŁUGI (informacje o zasadach odbioru przedmiotu; miejscu i terminie wykonania usługi; sposobie odbioru - jeśli wylicytowana rzecz nadaje się do wysyłki – pokrywa ją licytujący),
 10. g) LINK DO WPŁATY ZA WYLICYTOWANĄ AUKCJĘ.
 11. 4. Niedopuszczalna jest zmiana daty i godziny zakończenia licytacji w trakcie jej trwania.
 12. 5. Licytacji należy dokonywać wyłącznie w głównym poście umieszczonym na stronie grupy AIKI BIKER RADZYŃ PODLASKI. Licytacje odbywające się pod udostępnionymi przez kogoś postami, nie będą brane pod uwagę.
 13. 6. Po zakończeniu licytacji, administrator oznacza w komentarzu do posta z licytacją osobę (Zwycięzcę), która przedstawiła najwyższą ofertę zaś licytujący (Zwycięzca) ma 24 godziny na dokonanie wpłaty na wskazany w aukcji link do portalu zrzutka.pl
 14. 7. Wygrywający jest zobowiązany do:
 15. a) dokonania wpłaty wylicytowanej kwoty nie później niż w ciągu 24 godzin od chwili wystawienia komentarza podsumowującego na konto wskazane w zakończeniu licytacji.
 16. b) podania przy dokonywaniu wpłaty swoich danych, tj. imienia i nazwiska lub nazwy profilu na Facebooku, za pośrednictwem którego Wygrywający brał udział w licytacji oraz nazwę wylicytowanego przedmiotu. Anonimowe wpłaty uniemożliwią weryfikację i finalizację umowy!
 17. c) wstawienia do komentarza pod postem z wygraną licytacją potwierdzenia dokonania wpłaty w postaci linka do wpłaty lub zrzutu ekranu.
 18. d) jeśli Wygrywający nie dokona lub nie udokumentuje swojej wpłaty za pomocą linka prowadzącego do wpłaty bądź zrzutu ekranu w ciągu 24 godzin od oznaczenia go w komentarzu wskazującym kto wygrał licytację lub w tym czasie zrezygnuje z udziału w danej licytacji, licytację wygra osoba, która zaoferowała ostatnią najwyższą kwotę w danej aukcji.
 19. 8. Jeśli po wyznaczonej godzinie zakończenia licytacji, w komentarzach zostanie zaoferowana wyższa kwota, wiążąca jest kwota proponowana do wyznaczonej godziny.
 20. 9. Wydanie wylicytowanego przedmiotu/usługi odbędzie się dopiero po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty.
 21. 10. Wygrywający jest zobowiązany do skontaktowania się i odbioru wygranego przedmiotu/usługi w terminie 7 dni od zakończenia licytacji.
 22. 11. W przypadku, gdy do wyznaczonego terminu zakończenia licytacji nie zostanie złożona żadna oferta kupienia przedmiotu/usługi, możliwe jest ponowne wystawienie w innym terminie.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Remonty
Remonty
poniedziałek, 13 maja 2024
opel insignia zamiana
opel insignia zamiana
sobota, 18 maja 2024
noimage
Mieszkanie do wynajęcia
środa, 15 maja 2024