Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 marca 2023 imieniny: Ernesta, Lidii

PEC będzie sprzedawał rządowy węgiel

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 07 listopada 2022 16:30

PEC będzie sprzedawał rządowy węgielBurmistrz Jerzy Rębek poinformował dzisiaj, że Miasto Radzyń Podlaski przystępuje do sprzedaży węgla z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych.

Za dystrybucję węgla odpowiedzialne będzie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

W tym roku jedno gospodarstwo domowe może kupić 1,5 tony węgla. Transport zakupionego węgla leży po stronie nabywcy.

Uprawnionymi do zakupu węgla będą gospodarstwa domowe, którym przysługuje dodatek węglowy. Wnioski o zakup węgla będą przyjmowane w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej (pokój nr 2) od dnia 8 listopada 2022 r. w godzinach 8.00 - 15.00.

Wniosek o zakup węgla zawiera oświadczenie pod odpowiedzialnością karną o nienabyciu węgla po cenie niższej niż 2000 zł brutto za tonę. O zakupie będzie decydować kolejność złożonych wniosków. Znajdziecie je poniżej:

Wniosek (.doc) Wniosek (.pdf)

 

Komentarze  

 
#1 Dziad bezdzietny dał głosKraków 2022-11-07 19:45
Powiedział : dziewczyny dają w szyję i dlatego nie rodzą dzieci. Wóc , guru PiS znawca kobiet i rodziny.
 
 
#2 RE: PEC będzie sprzedawał rządowy węgielpioter 2022-11-07 20:55
a łombasador ukrainy stwierdził że z powodu braku prądu na ukrainie to dzietność im się poprawi. No ale nie wiem Kraków czy takie coś wymyśliłby Monty Python aby kupić pół tora tony wungla trzeba iść do urzędnika i brać papir i z tym papirem naginać do pecu.
ps Błendy zamieżone
 
 
#3 Bestia i dzieciWuk 2022-11-07 21:57
Jeżeli zlikwidują paragony papierowe i zmuszą nas do posiadania osobistych kodów QR to nie tylko węgiel będzie po uważaniu urzędniczym ale wszystko. Komunizm cyfrowy. Bez znaku nic nie kupisz.

Kwestia dzietności jest naukowo rozstrzygnięta, tylko nie wolno o tym mówić. Mówią: bieda, demoralizacja, postęp. Wszystko fałsz. Ewolucyjnym pomysłem na dzietność jest patriarchat. Wprowadzamy tzw. równość płci i nie ma dzieci. Równość płci jest programem depopulacji i dlatego nie wolno o tym mówić.
 
 
#4 RE: PEC będzie sprzedawał rządowy węgielpioter 2022-11-07 23:50
Panie K.czyński 20 stopień zasilania po 21
 
 
#5 RE: PEC będzie sprzedawał rządowy węgielWuk 2022-11-08 09:41
Pan Kaczyński może mieć mega kłopoty. Scholz wrócił z Pekinu i jest przeciwko gospodarczemu zerwaniu z Rosją. Republikanie w USA nie dadzą złamanego dolara na wojnę z Rosją. Wojna się skończy i Naczelnik zostanie w ciemnej, atlantyckiej du..e sam na sam z blokiem kontynentalnym, czyli Niemcami, który go wymieni na nowszy model.
Nie ukrywam, że cieszy mnie to niezmiernie.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.