Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 października 2022 imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił | 2011 - wmurowano kamień węgielny pod budowę Zakładu Zagospodarowania Odpadów "Adamki" w Białej

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Popraw niedoskonałości z soczewkami Acuvue for Astigmatism

Artykuł partnera   
sobota, 13 sierpnia 2022 10:00

Popraw niedoskonałości z soczewkami Acuvue for AstigmatismDwutygodniowe soczewki Acuvue for Astigmatism to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z problemem astygmatyzmu.

Dzięki nim można zrezygnować z okularów, zastępując je znacznie wygodniejszymi środkami, które zapewnią doskonałe widzenie. Ponieważ występują w wersjach różniących się mocą i krzywizną, znajdzie tu parę idealną dla siebie każdy astygmatyk.

Warto dodać, że Acuvue for Astigmatism to nie tylko niwelacja astygmatyzmu, ale także ochrona oka na wielu innych polach. Jakich? Przeczytaj i dowiedz się tego!

Poznaj wszystkie zalety Acuvue for Astigmatism

Listę zalet soczewek Acuvue for Astigmatism należy zacząć od samego materiału wykonania. Jest to specjalna mieszanka silikonu i hydrożelu o nazwie Senofilcon A. Ten cienki materiał cechuje wysoki poziom przepuszczania tlenu, dzięki czemu oko oddycha normalnie. Wpływa to na brak uczucia zmęczenia oraz zapobiega pękaniu żyłek na gałce ocznej. Ponadto jest on niezwykle elastyczny, a gdy zostanie umieszczony na niej, ściśle przylega i nie ulega przesunięciom nawet przy gwałtownych ruchach.

Acuvue for Astigmatism to soczewki toryczne, do których konstrukcji użyta została technologia Accelerated Stabilisation Design (ASD). To właśnie ona odpowiada za zredukowanie efektów astygmatyzmu, a także lepsze ułożenie soczewki na gałce. Ale to jeszcze nie wszystko – za odpowiednie, całodzienne nawilżenie odpowiada inne rozwiązanie. Nazywa się Hydraclear Plus i dzięki niemu soczewka przez cały czas zawiera odpowiednią ilość wody, aby nie wysychać. W związku z tym nie musisz obawiać się uczucia suchego oka ani podrażnień.

Acuvue for Astigmatism – doskonałe do pomieszczeń i na słońce

Kolejną z zalet, jakie mają soczewki Acuvue for Astigmatism, jest filtr UV. Dzięki niemu możesz korzystać z nich w słoneczne dni bez obawy, że promieniowanie ultrafioletowe będzie miało szkodliwy wpływ na Twój wzrok. W połączeniu z odpowiednimi okularami przeciwsłonecznymi zapewniesz w ten sposób swoim oczom perfekcyjną ochronę. Z kolei stałe nawilżenie docenisz zarówno na słońcu, jak i podczas przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach, gdzie powietrze jest zazwyczaj wysuszone.

Podsumowując - Acuvue for Astigmatism to nie tylko doskonałe widzenie, ale również komfort w dosłownie każdej sytuacji. Możesz przekonać się w praktyce o wszystkich ich zaletach. Znajdują się w ofercie sklepu trendyopticians.pl w bardzo atrakcyjnej cenie. Jakiej? Przekonaj się – zajrzyj tam już teraz!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.