Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 września 2023 imieniny: Tekly, Bogusława | POCZĄTEK JESIENI

Wesprzyj Radzyńskie Taekwon-do!!!

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 09 sierpnia 2022 06:00

Chcą jechać na Puchar Świata. Pomożesz?Sześcioro zawodników z Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do podjęło wyzwanie wzięcia udziału w prestiżowych zawodach Pucharu Świata w Taekwon-do w Słowenii w dniach 1-9.10.2022.

Zuzanna Mierkiewicz, Nikola Kuśmierowska, Ewelina Andryszczyk, Alina Kaznadziej, Jakub Cieślak i Michał Cieślak, są zawodnikami którzy dzięki ciężkiej i systematycznej pracy oraz bardzo dobrym wynikom w minionych latach zdobywali medale na najwyższej rangi zawodach krajowych. Czas aby zmierzyli się z rówieśnikami ze świata.

Niestety udział wyżej wymienionych zawodników na imprezie takiej rangi wiąże się z dużo większymi kosztami niż zawody krajowe. Jest również uzależniony od opłaty za zakwaterowanie, wyżywienie, transport na zawody oraz startowego podczas zawodów.

Cała kwota, która jest do pokrycia w przypadku radzyńskiej drużyny wynosi 30 000 zł.

Całoroczne szkolenie oraz utrzymanie obiektów na których trenują nie tylko wymienieni zawodnicy ale cała rzesza uzdolnionej radzyńskiej młodzieży, wymaga dużego wkładu finansowego, dlatego klub na daną chwilę nie jest w stanie w pełni sfinansować wyjazdu na tak ważne zawody, tym bardziej sami zawodnicy.

W związku z powyższym klub i sami zawodnicy zwracają się z prośbą do osób dobrej woli o pomoc i dofinansowanie wyjazdu po przez wsparcie zbiórki na wyżej wymieniony cel.

Poniżej udostepniamy link zbiórki na rzecz radzyńskich wojowników

 

Komentarze  

 
#1 :)ZenekOstry 2022-08-15 18:49
Powodzenia!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Korepetycje chemia/matematyka/fizyka
środa, 20 września 2023
noimage
Sprzedam przyczepę kempingowa
wtorek, 12 września 2023
noimage
Sporządzanie wniosków o dofinansowanie
poniedziałek, 18 września 2023