Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 kwietnia 2024 imieniny: Marzeny, Klaudiusza

Urząd Pracy uruchomił bank pracy dla obywateli Ukrainy

PUP Radzyń Podlaski
wtorek, 08 marca 2022 07:00

Oferty można zgłaszać też elektronicznie w serwisie praca.gov.pl. Prosimy o podawanie w tej ofercie że ogłoszenie skierowane jest do osób z Ukrainy.

Prawidłowo zgłoszona oferta pracy będzie opublikowana w Centralnej Bazie Ofert Pracy na stronie internetowej: https://oferty.praca.gov.pl.

W ofercie pracy powinny znaleźć się następujące informacje:

  • nazwa przedsiębiorcy, jego NIP oraz adres i numer telefonu,
  • nazwa stanowiska pracy, liczba wolnych miejsc pracy
    w ramach stanowiska z uwzględnieniem liczby wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych,
  • ogólny zakres obowiązków,
  • miejsce wykonywania pracy,
  • rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy,
  • wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto,
  • data rozpoczęcia pracy, informacja o systemie i rozkładzie czasu pracy, system wynagradzania, wymiar czasu pracy
    i okres zatrudnienia w przypadku pracy na podstawie umowy o pracę albo okres wykonywania umowy w przypadku umowy cywilnoprawnej,
  • opis oczekiwań wobec kandydatów do pracy: poziom wykształcenia, umiejętności, uprawnienia, doświadczenie zawodowe, znajomość języków obcych z określeniem poziomu ich znajomości.

Szerszą współpracę i jej szczegóły podamy po ogłoszeniu „Specustawy”, która ureguluje i uprości procedury zatrudnienia przybywających do Polski z terytorium Ukrainy uchodźców.

Skontaktuj się z nami :

1/ Maciej Wójcicki, stanowisko: pośrednik pracy,
telefon: 83 352 63 10,

2/ Anna Gregorowicz, stanowisko: pośrednik pracy,

PUP UA2

Komentarze

#1 RE: Urząd Pracy uruchomił bank pracy dla obywateli Ukrainykinga75 2022-03-18 04:34
Dla Ukraińców znajdzie się dobrze płatna praca
Dla Polaków jak Bóg da

#2 Andrzej Kotyłaakotyla 2022-03-18 06:43
Kiedy Polakom zechce się pracować tak ciężko jak gotowi są pracować Ukraińcy i kiedy - podobnie jak wielu Ukraińcom - niebo spadnie im na głowy, to ktoś im zapewne pracę zaoferuje, niekoniecznie Bóg.

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Wkrętarka i zakrętarka Milwaukee
środa, 17 kwietnia 2024
noimage
Lokal do wynajęcia w centrum Radzynia
czwartek, 25 kwietnia 2024
noimage
Kupię mieszkanie
piątek, 19 kwietnia 2024