Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 maja 2025 imieniny: Julii, Heleny

Włamali się do domu i wynieśli telewizor

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
czwartek, 27 stycznia 2022 07:00

TelewizorRadzyńscy kryminalni zatrzymali dwóch braci w wieku 30 i 25 lat, którzy włamali się do domu i wynieśli z niego 43-calowy telewizor.

W miniony piątek policjanci z radzyńskiej komendy otrzymali zgłoszenie o włamaniu do niezamieszkałego domu na terenie jednej z miejscowości w gminie Kąkolewnica. Do tego zdarzenia doszło w nocy. Sprawcy wykorzystując nieobecność właściciela, wynieśli z budynku 43 calowy telewizor. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 1500 złotych.

Pracujący nad sprawą kryminalni ustalili podejrzanych o to przestępstwo.

Okazali się nimi dwaj bracia w wieku 25 i 30 lat, mieszkańcy gminy Kąkolewnica. Mężczyźni zostali zatrzymani w swoim domu, a następnie trafili do policyjnego aresztu.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. 30-latek będzie odpowiadał za popełnione przestępstwa w warunkach recydywy. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności, a w przypadku przestępstwa popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

AKORDEONISTA ZE SPRZÄTEM
AKORDEONISTA ZE SPRZĘTEM
poniedziałek, 19 maja 2025
noimage
chłodziarka
poniedziałek, 19 maja 2025
noimage
Kierowca CE
środa, 14 maja 2025