
Komentarze
- Zmiany w stawkach podatku od nieruchomości na 2026...
Wierzysz w wartości telewizji republika? Pociesz się że nie jesteś odosobniony, lecz mimo to w mniej...
- eSPe - Zmiany w stawkach podatku od nieruchomości na 2026...
Wierzę w inne wartości niż badania unijne. Dziwię się, że po tylu wpadkach UE nadal ma ona w Polsce ...
- zimny - Zmiany w stawkach podatku od nieruchomości na 2026...
Nie potrzeba nowych urzędników. Badania unijne wykazują że urzędnik efektywnie pracuje 2 godziny dzi...
- eSPe - Zmiany w stawkach podatku od nieruchomości na 2026...
i na forum, jeśli Admin przepuści, też wszystko zostaje. Tylko rzeczywistość a pobożne życzenia, to ...
- zimny - Zmiany w stawkach podatku od nieruchomości na 2026...
Zgadzam się że powinno to być inaczej rozliczane. Spokojnego dnia
- Yato
Jutro szczepieniobus w Brzostówcu i Branicy Radzyńskiej |
| Mariusz Szczygieł | |||
| czwartek, 20 stycznia 2022 07:00 | |||
Od 9 do 11 szczepieniobus będzie czekał w Brzostówcu przy budynku OSP, a w Branicy Radzyńskiej Kolonia od 12.30 do 15.00. Szczepienia będą wykonywane jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson, bez wcześniejszego umawiania się czy zapisywania na konkretną godzinę. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty.
|







Komentarze
Ludzie opamiętajcie się
To jest śmiercinośny długofalowo eksperyment medyczny
Tego nawet na szczurach nie przetestowano
A wy jak barany wierzycie propagandzie
Redaktorzy BMJ zaznaczają, że z opublikowanych w listopadzie 2021 r. przez FDA zaledwie 91 stron (!) materiałów pochodzących z badań nad „szczepionkami” (z 450 tysięcy otrzymanych przez jednego tylko producenta, firmę Pfizer) wynika, że podczas pierwszych 3 miesięcy szczepienia społeczeństwa amerykańskiego, miało miejsce 1200 zgonów i dziesiątki tysięcy poważnych zdarzeń niepożądanych. https://www.bibula.com/?p=130944
problemy neurologiczne – wzrost o 1000% (z 82 tys. przypadków rocznie, do 863 tysięcy przypadków w ciągu zaledwie 11 miesięcy roku 2021)
zatorowość płucna (Pulmonary embolisms) – wzrost o 471%
diagnozy chorób nowotworowych – wzrost o 300% (z 38,700 przypadków rocznie, liczonych jako średnia z ostatnich pięciu przedpandemicznych lat, do 114,645 w ciągu 11 miesięcy 2021 roku)
zapalenie mięśnia sercowego (myocarditis) – wzrost o 296%
Objaw Bella (Bell’s palsy) – wzrost o 291%
niepłodność u kobiet – wzrost o 471%
defekty porodowe (congenital disorder) u dzieci urodzonych przez kobiety służące w siłach zbrojnych – wzrost o 156%
poronienia – wzrost o 300%
https://www.bibula.com/?p=131040