Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 5 grudnia 2021 imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Chodź, pomaluj swój świat!

Jakub Jakubowski   
piątek, 13 sierpnia 2021 05:00

holi2021Holi Święto Kolorów już w najbliższą niedzielę, kolejny raz zawita do naszego miasteczka.

To plenerowa impreza, podczas której uczestnicy w rytm muzyki wyrzucają w górę różnokolorowe proszki, barwiąc swe twarze, włosy i ubrania. 

Wydarzenie - choć popularna głównie wśród młodzieży, robiącej sobie kolorowe zdjęcia - skierowana jest do wszystkich, bez względu na wiek. Odbędzie się w godzinach 14.00 - 18.00 w Radzyniu Podlaskim na placu przez Bricomarché. Wstęp bezpłatny.

Proszki można nabyć na miejscu.

Ze względów bezpieczeństwa organizatorzy zabraniają przynoszenia własnych proszków. Te przygotowane przez organizatorów wytwarzane są z naturalnych składników, najczęściej roślinnych. Takie składniki sprawiają, że proszki są łatwo zmywalne i nie powodują żadnych zmian na skórze.

Poza DJ-em, który poprowadzi całą imprezę i kolorami, które co 30 minut będą wędrować w powietrze, organizatorzy przygotowali szereg atrakcji: naukę tańca, pokazy, konkursy oraz animacje. Poza tym kolorową watę cukrową, kolorowe okulary, bazooki CO2 oraz strefę foodtruck. Na imprezę zapraszają organizatorzy - Holi Święto Kolorów oraz Stowarzyszenie Radzyń Moje Miasto.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.