Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Uczeń ZSP im. Jana Pawła II na Olimpiadzie Wynalazczości

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 10 czerwca 2021 06:00

Maciej Król26 marca br. w Białej Podlaskiej odbył się etap okręgowy Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok B – Wynalazczość, organizowanej przez Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji w Lublinie.

Uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II – Maciej Król z technikum mechanicznego - zajął piąte miejsce w konkursie, którego zakres tematyczny znacznie wykracza poza program nauczania technikum.

210609-wynalazki-01210609-wynalazki-02210609-wynalazki-03

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Åóżeczko
Łóżeczko
sobota, 13 czerwca 2026
KupiÄ obciÄżniki do MF255
Kupię obciążniki do MF255
czwartek, 11 czerwca 2026
nakÅadka na siodeÅko
nakładka na siodełko
poniedziałek, 15 czerwca 2026