Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 stycznia 2022 imieniny: Fabian, Sebastian

Wojciech Kukiełka - zdobywca Diamentowego Indeksu AGH w Krakowie

Ewa Grodzka   
czwartek, 13 maja 2021 05:00

Wojciech ze swoim profesoremZ ogromną radością informujemy, iż Wojciech Kukiełka - uczeń klasy drugiej o profilu matematyczno – fizyczno – informatycznym I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim - uzyskał tytuł LAUREATA III stopnia w finale XIV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w dziedzinie fizyki.

Chociaż Wojtek jest jeszcze uczniem a maturę będzie zdawał za dwa lata, może poczuć się studentem, ponieważ tytuł Laureata Olimpiady umożliwia mu rozpoczęcie studiów na uczelni na dowolnym kierunku z pominięciem postępowania rekrutacyjnego, gdy tylko uzyska świadectwo maturalne.

Kluczem do sukcesu okazała się wspólna pasja, talent i ciężka, systematyczna praca uzdolnionego Ucznia i jego Nauczyciela - Mistrza.

Wojciechowi, Jego Rodzicom oraz Nauczycielowi Panu Profesorowi Leszkowi Szalastowi z całego serca gratulujemy.

Gratulacje kierujemy także pod adresem Julii Walczyny i Kamila Bilskiego - finalistów olimpiady.

Cała społeczność naszego liceum jest z Was dumna.

Dziękujemy, że możemy cieszyć się Waszymi sukcesami.

210513-kukielka-01210513-kukielka-02210513-kukielka-03

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.