Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 6 maja 2021 imieniny: Judyty, Juranda

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Szybkie zaświadczenie w ZUS przez internet – szkolenie

Małgorzata Korba   
piątek, 30 kwietnia 2021 06:00

ZUSPotrzebujesz zaświadczenia np. do banku, a nie chcesz iść do urzędu? Wiele dokumentów możesz sam pobrać z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przez internet. Tomaszowski inspektorat ZUS zaprasza na szkolenie online, na którym pokaże, jak z tych możliwości korzystać.

Platforma Usług Elektronicznych ZUS pozwala ubezpieczonym i przedsiębiorcom tworzyć samodzielnie wiele dokumentów potwierdzających ich dane. Firma może np. sama wygenerować potwierdzenie, że jest płatnikiem składek, jakie jest jej saldo rozliczeń z ZUS lub ile osób zgłosiła do ubezpieczeń.

Ubezpieczony może stworzyć szybko dokument, który zaświadcza o jego aktualnych zgłoszeniach do ubezpieczeń, danych o wysokości podstawy wymiaru składek, potwierdza informacje o członkach rodziny zgłoszonych do ubezpieczenia zdrowotnego i dane o przerwach w pracy. Takich dokumentów potrzebują czasami banki lub inne instytucje.

Bezpłatne szkolenie z tego zakresu odbędzie się 12 maja przez internet. Początek o godzinie 13.00. Do uczestnictwa w elektronicznym spotkaniu wystarczy urządzenie z dostępem do sieci i przeglądarka internetowa. Udział należy zgłosić do 11 maja na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając temat szkolenia („Jak samodzielnie utworzyć potwierdzenie danych z ZUS na PUE ZUS”), swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe: telefon i adres e-mail. Organizatorzy prześlą uczestnikom mailem zaproszenie z linkiem dostępu do szkolenia.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.