Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 6 maja 2021 imieniny: Judyty, Juranda

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Radzyński Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 27 kwietnia 2021 06:00

LaureaciNaczelnik Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim Grzegorz Michałowski z rąk Wojewody lubelskiego otrzymał nagrodę 18 edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" organizowanego przez Ministerstwo Finansów i Business Centre Club.

Kolejny raz urzędy skarbowe zostały ocenione przez przedsiębiorców. Ze względu na pandemię, centralne obchody odbyły się w formie online. W tegorocznej edycji laur przyjazności otrzymało 5 urzędów skarbowych z naszego województwa. Przedsiębiorcy oceniali jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. Certyfikat „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" przyznawany jest na rok.

Wyróżnione urzędy:
    • Urząd Skarbowy w Krasnymstawie;
    • Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie;
    • Urząd Skarbowy we Włodawie;
    • Urząd Skarbowy w Łukowie;
    • Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim.
Wojewódzkie podsumowanie konkursu  odbyło się 22 kwietnia w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. Wzięli w nim udział naczelnicy zwycięskich urzędów skarbowych województwa lubelskiego. W uroczystości wzięli udział Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Lublinie - Artur Krukowski, Wojewoda Lubelski - Lech Sprawka, Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski, Kanclerz lubelskiej loży BCC, Wiceprezes BCC – Mirosława Gałan oraz naczelnicy zwycięskich urzędów skarbowych.

Wręczenie nagrody

Ta edycja konkursu po raz pierwszy została przeprowadzona na podstawie elektronicznych ankiet, których wpłynęło ponad 8 tys. w całej Polsce.
Dzięki ankietom można było dowiedzieć się m.in. jak przedsiębiorcy oceniają kontakt elektroniczny i telefoniczny z urzędami skarbowymi w dobie pandemii. Przedsiębiorcy biorący udział w ankiecie, bardzo wysoko ocenili kompetencje i uprzejmość pracowników:
    • 91 % badanych oceniło, że obsługujący ich urzędnicy byli kompetentni,
    • 93% oceniło, że urzędnicy byli uprzejmi podczas spotkań.

 

Komentarze  

 
#1 Gratulacje!wisienka22 2021-04-27 22:44
Gratulacje dla pracowników urzędu! Miałam ostatnio kilka razy kontakt z urzędem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Miła obsługa, pomoc, wszystko prosto wyjaśnione i w dodatku kontakt telefoniczny bez problemu. Gratulacje i przy okazji podziękowania dla pracowników za taką postawę!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.