Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 kwietnia 2021 imieniny: Bartosza, Feliksa

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Zmarł Adam Osuch

Mariusz Szczygieł   
środa, 24 marca 2021 07:00

Zmarł Adam Osuch22 marca br. w wieku 82 lat odszedł Adam Osuch, emerytowany, wieloletni pedagog Szkoły Podstawowej Nr 1, ceniony wychowawca i nauczyciel geografii.

Harcerz. Pogodny i życzliwy człowiek.

Msza żałobna zostanie odprawiona w kościele pw. św. Trójcy 26 marca o godz. 13, pół godziny wcześniej zostanie odmówiony różaniec.

 

Komentarze  

 
#1 Andrzej Kotyłaakotyla 2021-03-24 09:45
Z ogromnym smutkiem przyjmuję wiadomość o odejściu "na wieczną wartę" Druha Harcmistrza Adama Osucha, wieloletniego nauczyciela i wychowawcy, niezapomnianego kwatermistrza wielu obozów harcerskich (lata 80. 0 90. ub. w.) w okolicach Augustowa, a przede wszystkim niezawodnego Przyjaciela. Pamiętam także obozy harcerskie z lat 60. i 70., gdy byłem uczniem SP 1, w których uczestniczył jako instruktor – wychowawca. Zawsze z uśmiechem, z pełnią życzliwości i dowcipu, z workiem anegdot, z piosenką na ustach (słynna "Mała błękitna chusteczka"). Dobry człowiek, bardzo lubiany przez uczniów i współpracowników, ceniony przez zwierzchników – miałem ten zaszczyt być kolegą i szefem Pana Adama, wiele się od Niego nauczyłem, zawsze będę wspominał Go jako wspaniałego pedagoga, pogodnego współpracownika i spolegliwego mistrza w zawodzie. Cześć Jego Pamięci, a Rodzinie – szczere kondolencje.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.