Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 czerwca 2021 imieniny: Antoniego, Lucjana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Legimi w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 12 stycznia 2021 07:00

Legimi w radzyńskiej MBPOd stycznia 2021 r. miłośnicy literatury mogą korzystać z nowej usługi oferowanej przez MBP w Radzyniu Podlaskim.

Dla wszystkich posiadaczy aktywnej karty bibliotecznej umożliwiamy bezpłatny dostęp do aplikacji Legimi - największej bazy e-booków i audiobooków w Polsce. Czytelnicy mogą korzystać za pośrednictwem Legimi z 63 000 tytułów książek, w tym z bestselerów i nowości wydawniczych. Czytać można na każdym urządzeniu – zapraszamy więc do biblioteki po kod, który pozwoli znaleźć się w książkowym raju.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano ze  środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa za pośrednictwem Wojewódzkiej Biblioteki im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie.

Jak zalogować się do Legimi?

Czytelnik posiadający aktywną kartę zakłada bezpłatne konto na stronie  http://www.legimi.pl/wbp_lublin  podając otrzymany w Bibliotece kod aktywacyjny.  W celu otrzymania kodu prosimy o kontakt telefoniczny (83/3527001), e-mailowy ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub osobisty w Wypożyczalni w godzinach otwarcia Miejskiej Biblioteki Publicznej (Radzyń Podlaski, ul. Armii Krajowej 5). Kod ważny jest przez 30 dni od chwili jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się do Biblioteki po nowy.

 

Komentarze  

 
#1 PropozycjaKraków 2021-01-12 22:16
Proponuję, aby minister Sasin do końca życia pracował jako wolontariusz listonosz. To przez narażenie na straty na 70 mln złotych Poczty Polskiej
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.