Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 kwietnia 2021 imieniny: Leona, Tymona

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Nowe ognisko zakażeń. W sądzie

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 16 listopada 2020 07:00

KoronawirusLubelski Sanepid poinformował w niedzielę o nowym ognisku zakażeń w naszym mieście. To Sąd Rejonowy.

Liczba osób potwierdzonych w ognisku: 9, liczba osób poddanych kwarantannie: 14, liczba osób w izolacji domowej: 8.

U kolejnych 23 osób z naszego powiatu potwierdzono zakażenie koronawirusem. Zmarły dwie kobiety (98 i 78 lat) i 72-letni mężczyzna. Wszyscy mieli choroby współistniejące.

Dzisiaj w naszym powiecie nie odnotowano żadnego zakażenia ani zgonu związanego z koronawirusem.

 

Komentarze  

 
#1 podwyzkijanek5005 2020-11-16 17:50
Wojt gminy Ulan z radą szykują mieszkancom prezent noworoczny PODWYZKĘ OPŁAT ZA ŚMIECI.
gratuluję takiej władzy.
 
 
#2 janek5050005505055OstryZenek 2020-11-16 20:36
To troche nie na temat.
 
 
#3 RE: Nowe ognisko zakażeń. W sądzieWuk 2020-11-16 21:35
Dalej żadnych zgonów na covid w powiecie radzyńskim. Jestem pewien, że gdybyśmy mieli rzeczywistą diagnostykę a nie ten cyrk to jednak jakiś zgon z przyczyny SARS-CoV-2 dałoby się ustalić. W końcu jest epidemia.

Za to nieodmiennie towarzyszy nam ten sam język: "nowe ognisko zakażeń", "liczba osób potwierdzonych w ognisku". Znowu nominowani na zakażonych wiadomym wirusem.
U mnie w pracy prawie wszyscy już byli chorzy (również ja) lub właśnie chorują. Biedny SANEPID nie wykrył ogniska. Może dymu nie było. Przecież nie ma róży bez ognia.
 
 
#4 Do Wukrogazzzo 2020-11-16 21:52
A na co SzP był chory i na co są chorzy ci ludzie od Pana z pracy?
 
 
#5 do WUKmelasa 2020-11-16 22:15
nie przejmuj się tylko rób swoje! admin nie ma jakiegoś monopolu ani na wiedzę ani na informacja dla radzynian, zresztą i tak portal staje się coraz bardziej niszowy, ciekwych treści tu jak na lekarstwo
 
 
#6 rogazzzoWuk 2020-11-16 22:44
Ciężko powiedzieć. Żaden lekarz nie chciał mnie zbadać. Teraz diagnozy za lekarzy stawiają ministrowie (co jest oczywiście kryminałem, dlatego odpowiedzialność lekarzy za błędy została na wszelki wypadek zniesiona). Sam zdiagnozowałem sobie zapalenie płuc - dwa tygodnie w łóżku z gorączką. Pomogły bańki, bo nie to co przez telefon zaordynowała tzw. "pani doktor". Objawy odpowiadały covidowi w 70% ale test, który wszyscy chcieli mi robić, wypadł negatywnie. Fakt, że zrobiłem go dopiero jak mogłem wyjść z domu. Dwa tygodnie od pierwszych objawów. Mam jednak wrażenie, że wynik wymóg pracodawca (nie chcieli mi dać wyników przez 6 dni - spietrane pielęgniarki nie wpuszczają nikogo do przychodni), bo nie było komu pracować. Łącznie byłem 3 tygodnie na zwolnieniu. Kolega z którym pracuję dla odmiany miał nieco inne (łagodniejsze) objawy ale test pozytywny i miesiąc nieobecności. Jego ojciec też zachorował i wyzdrowiał ale umarła mu matka i jej na siłę oczywiście przypisali covida. Inny kolega zachorował wraz z żoną (oboje nadal są na zwolnieniu) ale on miał test negatywny a ona pozytywny mimo, że wirus jest podobno strasznie zaraźliwy. Na liście obecności połowa jest czerwonych kresek ale nie wiem kto z jakiego powodu siedzi w domu, bo nie mam kontaktu ze wszystkimi (dystans społeczny). Dzisiaj szefa nie było w pracy (podobno zachorował) a kolejny kolega poczuł się źle i tyle go widziałem.

Gdyby na serio traktować przepisy musieliby zamknąć nas na amen.
 
 
#7 mnichmnich 2020-11-17 21:25
98 i 78 lat i 72 lat piękny wiek a śmierć powiedziałbym z wieku . Dla mnie to sztuka przeżyć tylu lat w tych czasach. Covid przemilczę ponieważ mam bardzo odmienne zdanie. Poczekam na szczepionkę na nową grypę . Pozdrawiam .
 
 
#8 RE: Nowe ognisko zakażeń. W sądzieempa 2020-11-17 22:36
Do MNICH 78,72 lata to piękny wiek w/g Pana ,akurat taki do umierania.
Mam 73 lata, jestem sprawna,samofinansująca się i samowystarczalna.Nie jestem dla nikogo obciążeniem /chyba, że ZUS, ale na to zapracowałam/, więc dlaczego chętnie odsyła Pan takich ludzi w niebyt.W jakim wieku są Pańscy rodzice/dziadkowie, chętnie rozstanie się Pan z nimi na zawsze.Radziłabym zastanowić się nad czym co się pisze.
 
 
#9 Szczepionki w reklamie i naprawdęWuk 2020-11-17 23:30
Skuteczność szczepionek wg zarządu firmy Fitzer - 90%. Skuteczność wg oficjalnych dokumentów tej firmy - nieznana.
Zobacz sam: www.youtube.com/.../

Dla leniwych: www.youtube.com/.../

Nasz premier chce przeprowadzić eksperymenty medyczne na masową skalę na podstawie reklamy! Idiota czy zbrodniarz?
 
 
#10 Szczepionki w reklamie i naprawdę -IIWuk 2020-11-17 23:39
Szczepionka Fitzera zwalcza niektóre objawy COVID-19 w dolnych drogach oddechowych (cięższych objawów nie testowano). Na górne drogi oddechowe nie działa wcale i nie zapobiega zarażeniom. Wyjaśnienie - 14 minuta i dalej na filmie: www.youtube.com/.../

Wielkie zbawienie (...) warte. Zobacz koniec filmu Tomasza Rożka: www.youtube.com/.../

Producenci szczepionek - zwolnieni z odpowiedzialności cywilnej za wystąpienie ewentualnych skutków ubocznych.

Szczepmy się barany wszystkie, szczepmy! Jedyna nadzieja!
 
 
#11 I na dobranocWuk 2020-11-17 23:54
nczas.com/.../...

Śpijcie dobrze. Obudzicie się w innym świecie.
 
 
#12 mnichmnich 2020-11-18 11:08
Do empa od moich bliskich to z daleka . Z tego co wiem to piszę to co widzę i nikt nie będzie podważał moich poglądów . Z tego co przeczytałem to raczej myślenie zostawiam tobie. ps. strata bliskich jest potężnym bólem - jak będziesz stała nad grobem bliskich to może zastanowisz się wtedy czego dotyczył w/w artykuł . czytanie pisanie ze zrozumieniem . Pozdrawiam
 
 
#13 strata bliskich jest potężnym bólemWuk 2020-11-18 11:19
A wiadomo, że trzeba żyć bez bólu.
Nie martwcie się. Niedługo będzie można ogłuszyć się całkowicie. Co za problem zablokować neurotransmitery z jakimiś tam skutkami ubocznymi. I człowiek zadowolony jest z nowego, wspaniałego świata.
 
 
#14 do mnichbzien 2020-11-19 06:20
To ty z daleka od ludzi którzy chcą żyć mając 72 lata i więcej. To co napisałeś jest chamstwem a nie poglądem i empa dobrze ci odpowiedział. To ty zacznij myśleć ( jeśli
potrafisz ) zanim coś napiszesz albo nie pisz. Ludzie o których piszesz nie są na twoim utrzymaniu a przytoczony przykład powinien ci uruchomić szare komórki podły człowieku.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.