Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 grudnia 2020 imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Na dzisiaj zapowiadają kolejny protest

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 29 października 2020 05:00

Na dzisiaj zapowiadany jest kolejny protestFala protestów w naszym kraju nie ustaje.

Również w Radzyniu, na dzisiaj i jutro planowane są kolejne protesty. Uczestniczki, tradycyjnie już, o 18 zamierzają spotkać się przed radzyńskim sądem. - Nie mamy zamiaru niczego dewastować ani się nigdzie wdzierać - piszą na Facebooku w odpowiedzi na apel w obronie radzyńskiego sanktuarium, jaki pojawił się w internecie. Mężczyzni, którzy chcą stać się "Strażnikami Kościoła" i fizycznie oraz duchowo chronić kościół przed możliwą profanacją, są dzisiaj na 18.30 zapraszani na spotkanie do sanktuarium.

- Nie musicie go bronić, bo jak zauważyliście przez trzy dni nie zrobiliśmy nic wbrew kościołowi. Walczymy o wolność pokojowo z rządem nie kościołem. Zapamiętajcie to raz na zawsze, nie mamy zamiaru niczego dewastować ani się nigdzie wdzierać. Nie mieszamy w to Boga, ale rozumiem że prezes lubi podsycać ogień.. WOLNOŚĆ - odpowiadają na apel protestujący.

 

Komentarze  

 
#21 RE: Na dzisiaj zapowiadają kolejny protestastra 2020-10-29 22:21
Gdzie są rodzice tych małoletnich dzieci którzy uczestniczą w tych strajkach,do czego to prowadzi,czy oni znają istotę tego wszystkiego,czy nudzą się bo do szkoły nie chodzą,poprostu masakra nawet w naszej prowincji
 
 
#22 strajk kobietadam1 2020-10-30 09:34
nawet małe dziecko wie wkurzysz mamę będzie żle
 
 
#23 skrobankazenek44 2020-10-30 14:19
Większość ze strajkujących dziewczynek nie ma zielonego pojęcia o stanie umysłu kobiety po usunięciu ciąży. Każdy człowiek otrzymał tyle rozumu ile trzeba, należy go używać a nie słuchać zdeprawowanych oszołomów.
 
 
#24 @zenek44yzzum 2020-10-30 15:00
rozumiem zenek44 że ty z prezesem snacie stan umysłu po usunięciu ciąży. Swkąd?

Druga rzecz czy ktoś wie gdzie jest jakaś relacja ze spotkania bojówki PiS zorganizowanego pod auspicjami Kościoła ( to też wiele mówi o Kościele - nieprawdaż ?)
 
 
#25 BRAWO MŁODZIEŻ !!!!!talib 2020-10-30 20:54
Nie słuchajcie starych capów i dewiantek ,te pokolenie skrobało się na potęgę , teraz chcą decydować ,czy Ty ona może usunąć ciążę .
 
 
#26 RE: Na dzisiaj zapowiadają kolejny protestsnajper116 2020-10-30 21:43
Kościół i jego PRLowska taktyka oblężonej twierdzy - oni zawsze muszą mieć wroga jak nie gender to LPG jak nie LPG to kobiety - skończy się na tym że bojówki narodowców będą bronić pustych murów przed "obcymi siłami" a wierni będą to mieć głęboko w poważaniu - kto chodzi na Msze i widzi średni wiek uczestników ten wie o czym napisąłem. Amen.
 
 
#27 Do biedronkikumaty12 2020-10-30 21:55
Brawo jedyna osoba która ma odwage i racje racje oraz iloraz intieligencji wyższy niż 50 tak jak tutejsze ameby.
 
 
#28 nie ważne ktobzien 2020-10-31 09:35
Talib masz w 300 % rację. To te teraz bronią "życia ". Żenada ! Ale może to już niedługo bo wiele na to wskazuje.
 
 
#29 Propagandahans 2020-10-31 10:09
Ciężko dać się zmanipulować propagandzie?
Czy temat aborcji nie jest tematem zastępczym? Taktyka: dwa kroki do przodu, jeden do tyłu?
Co z paraliżem służby zdrowia? Niewydolnością służby zdrowia? Dziennie umierają na covid setki ludzi!!!
Co zrobiła władza przez okres wakacji żeby zabezpieczyć obywateli przed kolejną falą pandemii?!!!
 
 
#30 trochę historiitalib 2020-10-31 21:24
Gimby nie pamiętają ,a i w szkole nie uczą .Z początkiem lat 90-tych kościół usilnie zabiegał o zwrot akt z SB agentów duchownych ,by nie upubliczniać nie ujawniać społeczeństwu .Szacuje się ,że około 2000 tys współpracowało z esbekami. Większość nie z własnej woli ,ale jak ich werbowano ,ano przyłapany na pedofilii, kompromitujące zdjęcia gejowskie zachowani ,kochanki malwersacje finansowe i hazard .Nawet inwigilowali własnego papieża. Sprawą zatuszowana nikt nic nie widział ,nikt nic nie wie. również w latach 90-tych poczatki,by kupić auto na zachodzie zwykły szarak bulił słono za cło,a kler ? ,a kler był zwolniony tam to się kręciły lody ,niektóre parafie sprowadzali po kilkadziesiąt TIRÓW na potrzeby parafialne.Religia na chama wciśnięta do szkoły .Komisja kościelna i wyłudzanie grunty ,nieruchomości za grosze niby rekompensata ,ale w mordę za co rekompensata ? za uroczyste witanie esesmanów na jasnej górze w 39-tym roku ?i apel do wiernych ,by nie stawiali oporu ?.Pedofilów też pochowali po zakonach i parafiach dla oka wsadzili kilku dla poklasku ,kilkuset dalej hula na wolności .to tak z grubsza ,teraz czepili się i szturmują temat aborcyjny jakby zapomnieli ,że przez prawie 2 tys lat płody zdeformowane traktowali jako klątwę bożą lub diabelski pomiot ,dopiero w XX wieku można było zakopać gdzieś wrogu na końcu cmentarza . Poubierali się w złote szaty jak papugi bozio patrzy z góry i oczom nie wierzy ,niby mu wciskają ,że może złote ,ale skromne.Większych hipokrytów ,dwulicowców ziemia nie widziała i już nie zobaczy ,sami się unicestwiają .
 
 
#31 do talibawaluś 2020-11-01 12:40
skoro tak się ,,skrobali "to skąd ty się wziąłeś ? w jakim kąciku się schowałeś ? a może rzeczywiście dronem cię zrzucili ,,przyjaciele ze wschodu"? jeżeli tak to jakie dostałeś zadanie ?proponuję chociaż odrobinkę szacunki dla starszych
 
 
#32 Waluś dziecko słuchajgospodyni 2020-11-01 13:15
Czy ty i kler i pis NIE SŁYSZYCIE płaczu dziewcząt i chłopców gwałconych na plebaniach, a słyszycie płacz zarodków.
 
 
#33 słyszę,słyszęwaluś 2020-11-01 13:22
co dzień piękne słowa wypowiadane ,wykrzykiwane co dzień na protestach i to na ,,własne uszy" o tych przypadkach co piszesz to najczęściej w TV ,,sama prawda całą dobę"
 
 
#34 @waluśyzzum 2020-11-01 17:39
Te krzyki słyszę od bp daniaka odwołanego przez papieża, ogd biskupa Dziwisza który " nic nie wiedział, nic nie słyszał" itp.

Przepraszam Janiaka ( a nie daniaka)
 
 
#35 JULKIMamisynek 2020-11-02 11:47
Te nastoletnie ameby nawet nie wiedzą o co chodzi?(...)ć PIS?od 5 lat pobieracie różne plusy a i mądre tzw Madki tez sobie mogą posiedzieć w domu dzięki temu:) Zmieni się władza?znowu będziecie żreć szczaw i mirabelki i dymać w Spomleku czy innym Gerardzie za 1000 pln wtedy to będzie skrobanka na całego :D
 
 
#36 mamisynek wpis na poziomie elektoratu zn 007 IQtalib 2020-11-02 20:51
Takim wpisem możesz przestraszyć jedynie głęboką patologię znaczy część składową wyborców PISuaru. Galopująca inflacja zżarła jałmużną w postaci pińcet plus ,a czym większa inflacja tym większe wpływy dla budżetu, to takie pisowskie "ekonomiczne"(z bólem serca napisałem "ekonomiczne") perpetuum mobile na taki pomysł mógł wpaść jedynie morawiecki który pobierał nauki i praktykował u POłowców ,wybitna szkoła ekonomii serwetkowej,a resztę zżarły ok 30 wprowadzonych podatków które bezpośrednio puknęły zwykłych szaraków po kieszeni,i realna pozostaje pewna ,niezbywalna i faktyczna miska ryżu ujawniona przez morawieckiego w przebłysku rozważań ekonomicznych. Wyborcy pisu mają ogromny dylemat co wybrać bzykanko z wenylem bezpieczeństwa w postaci aborcji ,czy pińcetplus ,bo w większości te dwie marchewki dotyczą tego elektoratu i nawet taki elektorat na poziomie 50 IQ zauważy ,że za pińcet bąbelka nie wychowa, a bzykanko kusi codziennie.Chcesz mieć dzeci 1,2,5, 10 ? chwała Ci jesteś ostoją ciągłości narodowej .Nie chcesz dzieci ?,może później będziesz chciała bardziej świadomie,tobie również ci chwała .
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.