Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 stycznia 2021 imieniny: Piotr, Małgorzata

Mieszkańcy powiatu radzyńskiego głosowali na Jarosława Kaczyńskiego

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 05 lipca 2010 02:36

wybory20102

 70,09% wyborców powiatu radzyńskiego oddało swój głos na Jarosława Kaczyńskiego. To wielkie zwycięstwo lidera PiS na naszym terenie- Bronisław Komorowski uzyskał jedynie 29,91% głosów.

Frekwencja wyniosła 55,78%- najliczniej głosowano w Ulanie (60,53%), najmniej wyborców udało się do lokali w Borkach (49,64%). W sumie oddano 27539 głosów na obydwu kandydatów.

 

Wyniki wyborów w gminach powiatu radzyńskiego

 

Komentarze  

 
#21 RE: Mieszkańcy powiatu radzyńskiego głosowali na Jarosława Kaczyńskiegopiterek 2010-07-10 15:49
wybacz, rzeczywiście lesie ;)
 
 
#22 głupie pokolenieanonim 2010-07-10 22:42
" :D Piterek czytaj uważnie i nie przypisuj mi poglądów Anonima. Moim kandydatem jest też Rębek,a dokumenty w Biuletynie IPN dotyczą Kowalczyka :D "
O czym Wy w ogóle pieprz***! Jaki IPN? A co to w ogóle jest? Stado darmozjadów, których z racji wątłych zdolności nie potrafiono upchać zgodnie z Kartą Nauczyciela gdzieś na jakiś uczelniach, stworzono im urząd do spraw walki z przeszłością. Za 40-50 lat, dzisiejsi prawi tez będą przez następny urząd do spraw walki z przeszłością ścigani w imię prawa jakie będzie obowiązywało za 50 lat. Wszystko to,to tylko karma dla potencjalnych wyborców wykolejonych bardziej w prawo lub lewo. Ale tam na górze, to oni maja to w zasadzie w d***. Razem piją, grają, dziwki oglądają, i cieszą się z igrzysk dla gawiedzi. Najważniejszą kartą są pieniądze, many, many, many! My tu na dole to tylko statyści do gry o wielkie pieniądze. Możecie mnie obsrywać, w dowolny mniej lub bardziej przewidziany ustawą sposób, ale powiem WAM jedno. Każdy z Was podświadomie myśli to, co ja mówię. Dzisiaj zależy Wam na stołkach, tych budżetowych gdzie nie trzeba nic umieć, wystarczą znajomości partyjne, więc nie możecie głośno mówić tego, co podpowiada druga strona świadomości. Jak to kiedyś dobrzy Polacy mówili w takich sytuacjach - pluj świni w oczy, a ona powie że deszcz pada. I żeby nie było nieścisłości - to dotyczy zarówno tych z lewa co i z prawa. A szczególnie tych po środku, co mają wątpliwość, czy to deszcz, czy mżawka jeno.
 
 
#23 les, piterek, anonimferbie 2010-07-10 22:45
fajna ta gadka, ale lekko hermetyczna, bo mniej wtajemniczeni i tak trochę dalej na codzień od radzynia nie bardzo wiedzą o co chodzi, co z tym IPN?
 
 
#24 RE: Mieszkańcy powiatu radzyńskiego głosowali na Jarosława Kaczyńskiegopiterek 2010-07-10 22:58
wiec zapraszamy do radzynia wtedy oczy sie otwierają trochę i osiwiec od pewnych sytuacji można
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.