Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 października 2020 imieniny: Marty, Marcina, Rafała | 1993 - ks. Bp. Jan Mazur dokonał konsekracji Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Coraz więcej zachorowań w naszym powiecie

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 05 października 2020 10:00

Koronawirus w natarciuWczoraj w naszym powiecie potwierdzono 8 przypadków zakażenia koronawirusem, dzisiaj kolejne 14.

W niedzielę 4 października koronawirusa potwierdzono u: kobiety w przedziale wieku 41-60 lat, 5 kobiet w wieku powyżej 60 lat i 2 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Wszyscy mieli kontakt z przypadkiem potwierdzonym.

Dzisiaj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 14 przypadkach rozpoznanego zakażenia u: 10 kobiet w przedziale wieku 41-60 lat, 3 kobiet w wieku powyżej 60 lat i mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat. Wszystkie kobiety miały kontakt z zakażoną osobą, u mężczyzny sposobu narażenia jeszcze nie ustalono.

W związku z sytuacją epidemiologiczną do 12 października radzyński szpital wstrzymał wszystkie przyjęcia w Oddziale Reumatologicznym oraz Oddziale Chorób Wewnętrznych i Kardiologii z Pododdziałem Pulmonologicznym.

W Komarówce Podlaskiej księża przebywają w kwarantannie. Parafię wspomaga ksiądz z zewnątrz. Od poniedziałku do soboty nie będą sprawowane msze, a kościół będzie zamknięty. Sprawowane będą tylko msze ślubne i pogrzebowe.

Uważajcie na siebie.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.