Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 marca 2021 imieniny: Felicyty, Pawła, Tomasza | 1000 - Zjazd gnieźnieński

Zaginął Damian Sawka

KPP Radzyń Podlaski   
sobota, 12 września 2020 11:27

Damian SawkaPolicjanci z Radzynia Podlaskiego poszukują zaginionego 25-letniego Damiana Sawki.

10 września br. w trakcie powrotu z pracy wysiadł w odległości około 40 metrów od miejsca zamieszkania, lecz pod wskazany adres nie dotarł. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego miejsce pobytu jest nieznane. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, prosimy przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim na numer telefonu 47 81 422 10.

Zaginiony to:

Damian Sawka
lat 25
zamieszkały gmina Czemierniki

Rysopis zaginionego: wzrost 186 cm, szczupła budowa ciał, włosy krótkie, proste koloru ciemnego. W chwili zaginięcia ubrany był w buty czarne typu adidas, spodnie dresowe koloru szarego, bluzę dresową koloru szarego, ciemną koszulkę.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim pod numer telefonu 47 81 422 10 lub na numer alarmowy 112.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.