Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży c...
Zastępczv tematy Novomova Tylko tile mam wolno Ile PO zwolą Pany World
- kinga75 - Miasto przekazuje kolejne dotacje dla organizacji
A te ochłapy zwane dotacjami to z naszych podatków czy łącznie z wytycznymi priorytetami restrykcjam...
- kinga75 - Zjadł kolację, założył cudze skarpetki i zasnął
i poniżej, najnowsze doniesienia z Radzynia i okolicy. Aż miło poczytać.
- zimny - Zjadł kolację, założył cudze skarpetki i zasnął
Ktoś spał w moim łóżku powiedziała pani Misiowa. A kto nie spał westchnął pan Miś. Musisz przy dziec...
- radzyniak13 - Zjadł kolację, założył cudze skarpetki i zasnął
Złotowłosa i trzy misie. Ktoś jadł moją owsiankę. Ktoś śpi w moim łóżku.
- sirHris
Rozdają maseczki mieszkańcom Radzynia |
| Mariusz Szczygieł | |||
| czwartek, 23 kwietnia 2020 10:19 | |||
Na początek zakupiono4 tysiące maseczek wielokrotnego użytku. Wydawane będą one mieszkańcom Radzynia w kasie Urzędu Miasta (w godzinach 7.30 - 13.00) oraz Radzyńskim Ośrodku Kultury (w godzinach 8.00 - 16.00). Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 maseczki. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.
|





Komentarze
a do odebrania było jedynie maksymalnie 3 sztuki
Wszystkie oficjalne instrukcje skrzętnie pomijają fakt, że jedna maseczka może być używana TYLKO od 15 do 45 min w zależności od intensywności oddychania. Potem trzeba ją zmienić, bo staje się siedliskiem bakterii i wirusów groźnych dla noszącego maskę oraz rozdmuchiwanych przez niego dookoła z maski. Skutkiem tego dziennie zużywa się kilka do kilkudziesięciu masek.
Jedynym sensownym miejscem zakładania masek jest miejsce zatłoczone ale takich zgodnie z obecnym prawem być nie może.
Chodzenie w masce po ulicy nie ma żadnego sensu i jest przeciwskuteczne.
Bo to aż dziwne że dostali prawdopodobne maski do podziału i zasada jest taka sama że wydają po tej samej ilości.
A moje pytanie po części związane z wirusem i wyborami - czy Burmistrz i Starosta złożą skargę na Pocztę Polską jeżeli poczta zażąda naszych danych na wybory prezydenckie? Czy burmistrz zamiecie sprawę pod dywanik grzecznie merdajac ogonkiem jak Jarek powie?